yucelyilmaz kullanıcısının son içeriği

 1. Custom MJT Stratocaster Macerası

  Keyifle takip edeceğim! Güzel sonuçlar alırsınız umarım. 😎
 2. Kendi gitarımı yapmak için odunu nerede bulabilirim?

  Şuraya da bakabilirsiniz. https://www.enstrumanahsabi.com/
 3. Aliexpressten loop pedal getirtmek

  Ben ara ara birşeyler alıyorum hala. Herhangi bir sorun yaşamadım. Gümrük vergisi oldukça tutarsız geliyor. Küçücük 8-10 tane string tree ye 15 tl vergi öderken, joyo marka actone ve british isimli 2 pedala da 20 tl ödedim. Takipli almazsanız kaybolabiliyor.
 4. Modifikasyonunu Göster Ey Türkrockçı !

  Fender Mustang 3 V2 kombo amfiyi kafa amfiye dönüştürmüştüm. 2x12 Celestion V30 kabin ile kullanıyorum şimdi. Çok memnunum.
 5. Satılık Strat gövde-sap

  Fotoğraf ekleme şansınız var mı? Teşekkürler
 6. Ankara Luthier Önerisi

  Teşekkürler. Ben de bütün Strat larıma kendim yapıyorum. Pek luthier lere yolum düşmediğinden merak ettim ne ücret talep ediyorlar diye.
 7. Ankara Luthier Önerisi

  Gilmour mod için ne kadar ödemiştiniz sakıncası yoksa?
 8. Epiphone Les Paul Special 2

  Rica ederim. Görerek almanızı tavsiye ederim.
 9. Epiphone Les Paul Special 2

  2.El Epiphone Standard almak o fiyatlara zor sanırım. Cort CR serilerine bakabilirsiniz Les Paul tarzı.
 10. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Koleksiyona yeni eklediğim, Hosco seçme 2 parça alder gövde ve tek parça seçme maple kullanarak yaptığım favori Strat'ım. Şurada'da yapımını anlatmıştım. https://turkrock.com/konu/93983/
 11. İnlay sticker template bulamıyorum yardım lütfen

  US $0.66 17%OFF | Guitar Or Bass Tree Of Life Fretboard Silver Color Inlay Ultra Thin Sticker https://a.aliexpress.com/syBAb3Tht
 12. Bir Strat Projesi

  Aynen! TR de düzgün kit bulmak zor. Ben kit almak yerine gövde ve sapı ayrıca seçerek aldım. Daha da iyi bir gitar yapmak istiyorsanız bu şekilde doğru sonuç almak mümkün. Kit ler kötü demiyorum tabi. Solomusic bu konuda uygun fiyat ile TR de bulunmaz bir yer.
 13. Bir Strat Projesi

  Teşekkürler. Ben memnun kaldım diyebilirim. Üretim kalitesi gayet iyi. F/P ürünü. Kozmetik olarak da bir hata bulamadım. Sanırım memnun kalırsınız..
 14. Bir Strat Projesi

  Teşekkürler. Dediğiniz gibi kullanılan boyaları alırken kullanılan imajlar ile sonuçlar farklı olabiliyor. Tabi çekim yaparken bir kaç spot açıktı. Renkler biraz fazla patladı sanki. İlk foto cep telefonu ile ışıksız ortamda çekilmiş hali. İkincisinde ise ışık geliyor pencereden. Pek güneş...
 15. Bir Strat Projesi

  Çok teşekkür ederim.
Üst