cough kullanıcısının son içeriği

 1. Guitar Link

  Her şeyi yaptım ve artık karttan ses alabiliyorum teşekkürler fakat ses gitar sesi gibi değil de boğuk geliyor. Kulaklıkla kullandığım için olabilir mi? Nasıl düzeltirim?
 2. Guitar Link

  dediğiniz şekilde her şeyi yaptım ve kartı gördü şimdi nasıl ses alacağım?
 3. Guitar Link

  Pekala teşekkürler yeniden
 4. Guitar Link

  link için teşekkürler indirdim ve kurarken ses kartının takılı olmasını istediğini söyledi ben de takıp indirmeyi devam ettirdim fakat indirme hatalı dedi. Ne yapabilirim?
 5. Guitar Link

  ya baktım birkaç kere virüs girdi bu yüzden bilgisayara.O yüzden istemiştim.
 6. Guitar Link

  nereden bulabilirim atabilir misiniz?
 7. Guitar Link

  Dediği her şeyi yaptım fakat sorunun şundan kaynaklandığını fark ettim gösterdiği ASIO4ALL kısmında harici guitar linkimi göremiyorum seçeneklerde. Sanırım bilgisayarım ses kartını görmüyor. Aygıt sürücüleri kısmında da göremiyorum cihazı. Nasıl düzeltebilirim?
 8. Guitar Link

  bunu nasıl yapacağım
 9. Guitar Link

  Geçen gün Internetten aldığım guitar link geldi. Bilgisayara bağladım, aosiall kurdum. Amplitube indirdim. Fakat cihazı bir türlü çalıştıramadım. Yardım edebilir misiniz acaba nasıl ses alacağım hakkında.
 10. Stagg x400

  Bugün let go'da gördüğüm bir ilan sonucu gitarımı ve amfimi satıp ikinci el bir gitar amfi seti almaya karar verdim. Gitarım ve amfim; Cort cr50BK, Belcat G10. Belcat kesinlikle leş bir amfi. Almayı planladığım set ise Stagg x400 ve Stagg CA15. Stagg gitarları ve amfileri hakkında bir bilgisi...
 11. Amfi Önerisi

  İnternet üzerinden bildiğin satan birisi var mı? Varsa link atabilir misin?
 12. Amfi Önerisi

  İyi günler, ben ucuz bir fiyata amfi almak istiyorum. Daha çok mini ve kulaklık amfilerine bakmış bulunmaktayım tabii. Sitelerin indirimlerine de göz gezdirdim. Vox Amplug 2 Metal kulaklık amfisini beğendim fakat clean ton alamayacağımı fark ettim. Bana 400 lirayı çok aşmayacak fiyatlarda...
 13. Pedal konusunda yardım!

  Evet fuzz almak konusunda eminim. Evde setup kurucak kadar fazla zaman ayırmıyorum ben gitara maalesef. Belki mooer'in black secret adlı bir pedalı vardı onu da alabilirim fakat distortion bana çok yumuşak geliyor fuzzdan sonra. Kulağımı tırmalıyor resmen.
 14. Pedal konusunda yardım!

  Teşekkürler uyarı için, entryi düzenledim yeniden.
 15. Pedal konusunda yardım!

  Geçenlerde pedal almaya karar verip dinlediğim müzik türünden ötürü Behringer MI SUPER FUZZ SF300 Gitar Pedalı pedalını alma kararı aldım. Fakat sitenin temsilcileri hiçbir türlü cevap vermiyor mesajlarıma. Ben de farklı bir pedal alma yolunda gidiyorum acaba istediğim tonları(electric wizard...
Üst