Rocker kullanıcısının son içeriği

 1. Elektro Gitar Tel Önerisi

  Tel mevzuları denme yanılma yöntemleri ile bulunuyor. Ama size tavsiyem pitbull strings olaraktır. o fiyata elixir'e yakın bir performans veriyor. Denemenizi tavsiye ederim. Farkı elektro tel serileri mevcuttur istediğin tensiyon ve tel kalınlığını bulabilirsin.
 2. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Merhaba gitarım için Line 6 POD X3 Live aldım. Bilgisayara bağladım Aiso4All, line 6 driver, gearbox ve line 6 monkey yazılımlarını kurdum. Guitar Rig pro 5 ve DAW yazılımları ile kayıt alıp dinleyebiliyorum(ses kartı olarak line 6 pod live seçtim) fakat kayıt esansında veya çalarken ses...
 3. R

  Yardım Edin Açil

  Yardım Edin Açil
 4. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Deneyer aldim orda iken calisyordu. Muhtemeln bilgisayarımda ki bir eksiklikten kaynaklı.
 5. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Denedim ama gearbox çalışıyor. Monkey yazilminda prosessor modelim çıkmıyor. Bağlantılar ordaiken calışıyordu. Monkey yazilimdan şüpheleniyorum sanırım sorunun kaynağı orda.
 6. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Driver, gearbox ve line 6 monkey kurdum fakat line 6 monkeyde pod x3 live gözükmüyor. ses alamıyorum gearbox çalışıyor prosesörden yaptığım değişikler gearboxta gözüküyor.
 7. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Line 6 Pod x3 live aldım bilgisayara ses almak istiyorum usb kablosunu taktım ve DAW yazılımlarından ses alamdım. Asıl amacım bilgisayarı amfi gibi kullanmak. Line 6 Pod bilgisayara nasıl tanıtaçağım yardım ederseniz çok mutlu olurum.
 8. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Benim de demek istediğim konu oydu bilgisayara bağlayıp ses kaydı alıyorum ve ses kartı olmadığı için ses geçilmeli geliyor. Ben bu olayın yaşamasını istemiyorum.
 9. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  YouTubeden dinlediğim kadariyla ses tonu çok güzel. Pod x3live baktım ama aklımda bir iki soru kaldı. Ses kartı olarak kullanabiliyormuyuz. Onun haricindeki herşeyi gayet güzel.
 10. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Eyvallah YouTubeden hemen araştırıyorum.
 11. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Zoom 5N markasının tonları bana çok sert geliyor açıkçası sanki metal gibi. Korg ax 3000g ise çok hafif geliyor (blues tınılarına benziyor). benim istediğim Rock tarzı tınılar. buna uygun bildiğiz bir prosesör modeli mevcutmu. Bu arada yorumuz için çok teşekkür ederim.
 12. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Merhaba arkadaşlar ağırlıklı olarak Rock ve birazda metal tarzı müzikler çalıyorum. canlı müzik yaparken ve bilgisayarımdan gitar kayıtı almak için kullanacağım. Prosesör alacağım ve fazla bilgim yok. Overdrive, distorsiyon, clean, crunch tonlara sahip,; crunch, delay, wah efektlerine sahip...
 13. Korg ToneWorks AX3000G - Gitar Prosesör Looper Özelliği Var mı ?

  Korg ToneWorks AX3000G Gitar Prosesör Looper pedalı olarak kullanılabiliyor mu ?
 14. Korg ToneWorks AX3000G - Gitar Prosesör

  Dün gece bu inceleme yazısını okudum. Fakat looper ve bilgisayara bağlamak gibi konudan bahsedilmemeiş. Yine de yardımınız için çok teşekkür ederim.
Üst