Spectrumwastaken kullanıcısının son içeriği

 1. S

  Fret temizliğinde Asperox Mavi güç kullanımı

  Selamlar elimde bu asperox mavi güç denen bir sprey var . Daha çok musluk falan parlatmak için kullanılıyor sanırım ama fretlerde de kullanılır mı ? Klavyeyi koruyarak sadece fretleri temizlemeyi düşünüyorum.
 2. S

  Online alışverişte tel tavsiyesi

  İzmir de yaşıyorum ve bilen bilir Çankayada zuhal ve dore yan yana.Ne zaman gitsem 0.10 set bulunmadığını ve 7 telli bir set alıp en kalın teli kullanmazsam olacağını söylüyorlar.Bu olay pandemiden önce yaşanmıştı , geçen yaz da aynı şey başıma gelince bir daha mağazadan almamaya karar verdim.
 3. S

  Amfi için adaptör seçimi

  Benim de adaptörüm bozuldu sanırım , ışığı yanıyor . Amfiyi açınca ışık sönüyor böyle bir tokat atınca tekrar yanıyor. bir elektrikçiye yaptırılır mi yoksa yeni mi almalıyım ?
 4. S

  Askı Pin Değişimi

  Ayrıca şunu da ekleyeyim gayet nazik bir şekilde yapmaya özen goster.Gitatinin hasar almasını istemezsin.Şimdiden kolay gelsin :D
 5. S

  Askı Pin Değişimi

  Herhangi bir tahta çöp şiş ya da kürdanı askı pinini cikarttiktan sonra icine yerlestirin ve bir pense yardımıyla disarida kalan kismi kesin.Şimdi pininizi yerlestirip kaymadan rahatca kullanabilirsiniz.
 6. S

  (Elektrik gitar arayışında) Nedir bu Duman olayı?

  Bence gerçekten ayıp ediyorsunuz.Geçen sene ben de bu tarz sorular hakkında araştırıyordum.Zaten ülkede yapılan müzik belli.Insanlar da kendini anlattiğıni düsündüğü müzikleri dinliyor.Duman da genel bir kitleye hitap eden bir grup olduğu icin benim gibi gençler için bir güzel bir basamak...
 7. S

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Hangi pedal o metal zone mu :D
 8. S

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Evet biliyorum ancak demek istedigim telecaster seklinden dolayi degildi.Butterscotch ve standart single dizilimli bir telecasterda slipknotun hangi tonunu alabilirim ? Yanlis anlasilma icin de ozur dilerim.
 9. S

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Benim önerim kendini tek bir gruba bağlamaman.Duman çalıcam diye tele alıp çok pişman olan var.(ben de bi anlık gazla aldım,şuan fade to black solosu calmaya uğraşıyorum.)Daha doğrusu pişman değil de telecaster biraz daha kısıtlı bir tona sahip olduğu için başka bir tarz çalmak isteyince orda...
 10. S

  Yaran Ilanlar

  https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-sx-elektro-gitar-834312962/detay sıfırı 1500 1800 arasındaymış
 11. S

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Thomann'dan Fender gitar getirtemezsiniz.Zaten sepete eklediğiniz gibi yasaklı olduğunu göreceksiniz.Acaba Zuhal'in bi müdahalesi var mı ? Çünkü aynı yasak Boss ve Jackson larda da var.
 12. S

  CORT G200 modifiye

  Senin işin çok bilmişlik taslayarak insanları aşağılamak mı ? Nerede görsem hep pişkin pişkin konuşmaların var.Benim de önceden yaptığım gibi adam da fikrinizi danışıyor sen de fikirlerini adam akıllı paylaşmak yerine onları küçük düşürecek yorumlar yapıyorsun.
 13. S

  Ucuz gitar iyi amfi vs iyi gitar ucuz amfi

  Bütçen ne kadar ve ne tarz çalmak istiyorsun ?
 14. S

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Yurtdışında ise Sx telecaster ile Squier affinity tele aynı fiyatlara satılıyor.
 15. S

  Gitar için kulaklık arıyorum.

  Yok yok Mr. White
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler