Felina kullanıcısının son içeriği

 1. amfi mi manyetik değişimi mi?

  hardrock, blues ve funk.
 2. amfi mi manyetik değişimi mi?

  öneriniz varmı amfi olarak 2. el alıcam
 3. amfi mi manyetik değişimi mi?

  elimde 1500 tl gibi bir para var ve fender strat mım gitara ve fender frontman 10g amfisine sahibim gitardan memnunum ama amfi kötü yani kararsız kaldım yardım istiyorum sizden sizce manyetikleri texsas special veya 65 single coille mi değiştirmeliyim yoksa daha iyi bir amfimi almalıyım. 2. el...
 4. gitarı upgrade etmek için

  bir de bu potanslar tam olarak nedir sese nasıl bir etkisi vardır anlayamadım tam olarak?
 5. gitarı upgrade etmek için

  champ 40 hoşuma gitti aslında onu alırım gibi duruyor 3000 tl bütçem var bu arada controller satılırsa 2500 e amfi 500 tlyede 2. el bir big muff pi fuzz pedalı almayı dusunuyorum.
 6. gitarı upgrade etmek için

  evet bir amfi almak istiyorumda malum pahalı geliyor onun için pioneer ddj sr dj controllerimi satıyorum amfi almak için o satılsın bi tane alıcam veya takasda edebilirim aynı değerde bir amfi ile.
 7. Alınık gibson firebird sunburst

  fender player strat ve korg ms 20 mini ile takas edebileceğim bir firebird arıyorum
 8. gitarı upgrade etmek için

  haklısın stratın tadını alamıyomus gibi hissediyorum ben de oyuzden bu baslıgı açtım ama galiba iyi bir amfide istediğim tonu alabilirim gibi duruyor.
 9. gitarı upgrade etmek için

  istediğim clean ton bu
 10. gitarı upgrade etmek için

  amfim fender frontman 10 g hani muhtemelem istediğim tonları alamamın sebebi bu amfidir ama iyi bir amfi denemediğim içinde gerçekten ton farkı aşırı olurmu bilmiyorum.
 11. gitarı upgrade etmek için

  high gain istiyorum hani led zeppelin veya the white stripes şarkıları yani metal değil ama hard rock için manyetik değitirmeye gerek varmı bir fuzz pedalı kullansam big muff pi gibi istediğim tonu alamazmıyım single coilden?
 12. gitarı upgrade etmek için

  neck manyetiğinin tonundan biraz memnun degilim o kadar beklentim jimi hendrixin tonu gibi sıcak ve pena ile vurdugumda klik sesinin daha baskın olmasını istiyorum bunun için ne tavsiye edersin?
 13. gitarı upgrade etmek için

  fender player series bir stratım var çok begenerek aldım çok begenerek çalıyorum bu gitarı bir üst seviyeye çıkartmak için ne tür modifikasyonlar yapılmalı?
 14. Satılık Pioneer DDJ SR Controller for Serato DJ

  hobi amaçlı evde kullanılmıştır sorunsuzdur. yanında taşıma çantasıda verilcektir ve mantıklı tekliflere açığım. tercihen fender marka iyi bir elektro gitar amfisi ile takas olur
 15. tel yüksekliği ayarı kendi kendine bozulur mu?

  fender stratocaster
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler