TheChosenpessimist kullanıcısının son içeriği

 1. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  İd core 10 ile mümkün
 2. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Les Paul den ağır strat mı olurmuş? Oluyormuş demek ki.
 3. Şüpheli Ilanlar

  Yazı fontları çok tuhaf gözüktü gözüme,Sanki bir yanlışlık varmış gibi duruyor.Haksızda olabilirim.İbanezlerden çok detay anlamıyorum.
 4. Elixir tel değişikliği

  Kusura bakmayın.yanlış mesajı alıntılamışım.
 5. Elixir tel değişikliği

  Telleri gevşetip bolt on vidalarının alttaki ikisini söküp öyle sapa açı verip öyle bakabilirsiniz ayarı yapmak için.Sapı tamamen sökmeye ihtiyaç yok.
 6. Kelepir İlanlar

  Evet ne yazık ki satılmış.Alana hayırlı olsun diyelim.
 7. Şüpheli Ilanlar

  Bugün Letgo da Dolaşırken bunu gördüm.Gitar ve fotoğraflar @Maboula ya ait.Konum Antalya Gazi üniversitesi olarak açılmış.Daha önce de Forumda bu adamlar konuşulmuştu.Dikkat edilsin..
 8. Kelepir İlanlar

  Sahibine yazdım bakalım.Hayırlısı.Ancak sanırsam Gitar Custom Shop değil,Yine de Fiyat uygun.
 9. MacBook Air kullananlar..

  2017 MacBook Air da Logic Pro X kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı sorun yaşamadım şu ana kadar.tabii ki iMac kadar hızlı değil ama zorlandığı bir nokta olmadı şu ana kadar.
 10. Satılık Gibson Sg Futura Champagne Burst

  Burgular Gotoh ile değişmiş.Orjinal E Tune ve Gibson Case i yanında dahildir.Oldukça temiz durumda.Headstock yanında ufak bir boya kalkması ve gövde yanında standard eskimeler dışında hiç bir kusuru yok.Mid boost devresi Harika çalışmakta,köprüdeki Dirty Fingers ı sevmediğim içim Manyetik...
 11. Yaran Ilanlar

  Eric Clapton ın alt komşusundan Temiz
 12. Yaran Ilanlar

  Bi aralar Gibson Sg 50s Tribute modellerine Prototipe yazdı diye,herkes prototip zannediyordu gitarını.Halbuki 50 lerde Sg diye bir şey olmadığı için bu şekilde damga basmışlardı arkasına.O Bile daha inandırıcıydı. Ayrıca isterse Clapton çalsın,Bir belge,Fotoğraf,Kanıt olmadan fiyatı ne kadar...
 13. Abartı Ilanlar

  https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-fender-50-s-stratocaster-868784323/detay Bugün benimkini 5500 e sattım.Arkadaş sadece gitar için 8500 istiyormuş.. Sıfırı da 8093 tl..
 14. Alınık Fender Jazzmaster-Jaguar

  Meksika-Japan Jazzmaster ve Jaguarlara talibim.jazzmaster için Siyah olması önceliğim ancak çok fark etmez.Strat ile takas edebilirim
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler