Gutemensch kullanıcısının son içeriği

 1. Emektar Turkrock.com Üyeleri

  bazen ergenlikte yazdığım şeyleri okuyup utanayım diye, google a turkrock ve kullanıcı adımı yazarak, wayback machine ile mesajlarımı buluyordum. bakıyorum ki tüm mesajlar geri gelmiş, bir arayayım dedim ne zaman yayına girdi site diye, bulamadım herhangi bir duyuru. olur da benim gibi şansa...
 2. Dublaj Rezaleti

  Arada eskiyi hatırlatacak bazı ataklar olmuyor değil. Crysis`deki seslendirmeler harika olmasada, en azından birileri seçilmiş ve yaptırılmış. O kalitede grafikleri türkçeyle izlemek gayet tatimn edici. tavsiye ederim.
 3. Karapaks

  Yakın zaman içerisinde çıkılcak bir sahne var mıdır? İnternette arandım bir süre, geçmiş konser tarihlerinden başka bir şey bulamadım. Nerdesin Karapaks? :)
 4. MP3 Player

  NW serisinin bir çoğunda ses Avrupa Birliği Ses Standartlarına uygun olarak alçaltılmış. Japonya veya Amerika da üretilenlerde bir problem yok bu şekilde. Ve bunu maalesef yükseltemiyoruz. NW serisi tasarım olarak çok iyi fakat sesini dinlemeden almayın, ve bir öneri daha; içine sadece kendi...
 5. Karapaks

  Samsun da Karapaks deyince genelde "hö" denildi, İstanbullardan isteterek edinebildim. Beklediğime değmiş mi tam olarak cevap veremeyeceğim, 307 kere daha dinlemem gerekiyor. Müzik ve Karanlık için teşekkürler gerçekten ihtiyaç vardı.
 6. Dublaj Rezaleti

  Teşekkürler, Buzlukola.
 7. MTV Türkiye

  Şu an kabloludaki yayında gördüğüm kadarıyla sadece altyazı var. Dirty Sanchez ve gibileri devam ediyorsa eğlenceli olabilir izlemesi.
 8. Karapaks

  Umudu kesmelimiyiz?
 9. Amatör çizerler buyrun buraya...

  Beklerim. :? http://www.deviantart.com/deviation/30497803/
 10. Susam Sokağı

  Kabloluda D Plus`da (Kanal D) reklamını D Çocuk`da yayınlanacak diye gördüm.Ama D Çocuk nerdedir bilemiyorum.Nostalji için iyi olabilir bana reklamı bile yetti.
 11. Jean-Auguste-Dominique Ingres

  İngres`le kıyaslamak baya haksızlık olmuş adama.)
 12. Bir Demet Tiyatro

  Şu an itibari ile Atv de görünmekte.Yayın akışına bakarsak her gün 00.00 da var(Salı hariç).İzlemek isteyenlere duyrulur.
 13. Robin Williams

  Geçen seneki Altın Küre`de konuşmasını ve kısa bir özgeçmişini (Mork&Mindy`den Insomnia`ya kadar) içeren türkçe altyazılı videosunu bu linkten indirebilirsiniz. 14:32 dk. 26 Mb. http://rapidshare.de/files/22858574/Robin_Williams_Alt__305_n_Kuere.wmv.html
 14. Aşkı En iyi tanımlayan filmler

  Gerçektende etkileyiciydi.Dünyevi olmayan şeyler daha iyi yansıtıyor sanırım.
 15. Engin Günaydın

  Zaga`daki "Tolat" ve "Mehmet Hemir" tiplemelerinin haftada bir izlenmesi gerekir.)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler