Asortiq_mnyq kullanıcısının son içeriği

 1. 25th Hour

  Filmin sonunda geçen gayet faşoca Edward Norton'un nefretini kustuğu bi diyalog vardır.Onun dışında çok izlenilesi bir filmdir..
 2. Barda

  Diyaloglar çok yapmacık geldi bana.Çok sevimsiz bi arkadaş grubunun başına gelen kötü olaylar bi yana bizlere yönetmenin vermeye çalıştığı mesaj havada kalmış,her şey çok yapmacıktı bana kalırsa filmde.Gerçi Serdar Akar'ın çektiği diğer filmleri yanyana koyarak düşünüyorum belki.Ki Gemide ve...
 3. Koku: Bir Katilin Hikayesi

  Valla film güzeldi hoştu sonuna kadar bi hevesle izledim hatta.Ama sonu gerçekten kötü bitti.Hala alamış değilim adamı yediler:)
 4. Emir Kusturica

  Çingeneler Zamanı ve Yeraltı muhteşem filmlerdir.Ama Arizona Rüyası bana kalırsa bi faciadır.İnsan o filmi izledikten sonra keşke Hollywood'a el atmasaymış diyo Emir Kusturica için.Ama yine de birbirinden güzel filmlere imza atmıştır ki film müziklerine diyecek yok.
 5. Revolver / Guy Ritchie

  Zaten bunları anlamamak elde değil filmin temasını tutup zaten defalarca özdeyişler şeklinde vermiş Guy Ritchie."Kendisiyle yaşadığı çelişkileri,beyninin sesini aynı karakterle yükselen ve alçalan ses tonlarıyla aktarımı inanılmaz." demişsin ki doğru demişsin bu sahneler oldukça iyi aktarılmış...
 6. Peker Açıkalın

  Orhan Oğuz'un yönettiği "Kayıp Kentin Çocukları" adlı bi filmde oynamıştı Peker Açıkalın.Çok daha sağlam bi psikopat rolü üstlenmişti bu filmde.Aslında filmin adından çok emin değilim ama yeşilçam tv de bi aralar gösteriliyodu bu film.Ama yönetmeninden eminim..
 7. Nokiasupersound Müzik Yarışması

  Favorim degildi ama tebrik etmek lazım..
 8. Animasyon Filmler

  Akira süper bi çizgi film bana kalırsa.89 yılında yapılıp benim yeni izlediğim izlerken de nasıl böyle bir çizgi film çekerler diye düşündüğüm bi türdür.Japonların çizim tekniklerine yine hayran oluyor insan.Final bölümüne hiç deyinmiyim..
 9. Dondurmam Gaymak

  Oyuncuların hepsi amatör bildiğim kadarıyla.Buna rağmen çok eğlenceli bir film çekmişler.Böyle kısıtlı imkanlar altında çekilen bi filme çok büyük beklentilerle gitmekte yanlış birşey zaten ki çok büyük beklentilerle gidersen zaten filmden zevk alamazsın bana kalırsa.Güzel ve neşeli bi film...
 10. Saw / Testere I-II-III-IV

  Hayatımda izlediğim en sadist filmdi.Diğerlerine göre çok daha sert bi filmdi.Filmdeki sadistlik insana yeter artık dedirtecek cinstendi.Midesi hassas arkadaşlar gitmesin derim.
 11. Babel / Babil

  Alejandro González Iñárritu yine farklı üç yaşamı ayrı ayrı vermiş seyircilere 21 Gram ve Amores Perros'taki gibi, ama kesinlikle o iki filmdeki yaşadığım seyir zevkini yaşamadım Babel'de.
 12. Orhan Pamuk

  İşte komplo teorisi bu senin yazdığın muhtemelen kopyala yapıştır yaptın sen bu yazıyı bi yerden. Atatürk'e düşman diyen zihniyeti s.kiyim.İlla muhalefetlik yapcam diye bişeyler yazmakla uğraşıyosun seni de anlamak güç.Neyse takıl sen kendi kafana göre.Tamamen sadece sempati duyduğun tarafı...
 13. Orhan Pamuk

  Gerçekten nerede yaşadığını çok merak ediyorum.Tamam katılırsın katılmazsın seni de kimse zorlamaz burda ama bi garibime gitti.Buna nasıl komplo teorisi diyosun o da merak konusu.Herşeyin ortada olduğunu düşünüyorum yani sonuçta ortada komplo teorisi teşkil etcek bi durum yok.
 14. Orhan Pamuk

  İşte sorun da burda bana kalırsa Orhan Pamuk,Nobel alabilecek bi yazar değil.Burda da konuşulan şey Orhan Pamuk'un o ödülü yazdığı kitaplardan dolayı almadığıdır.Orhan Pamuk'un zamanında yaptığı açıklama kimilerinin işine geldi ve bu ödül ona layık görüldü.Olay da ermeni yasa tasarısının geldiği...
 15. Duyulmadık,bilinmedik filmler

  Buzdan Hayaller'in yönetmeni Dagur Kari'nin son filmi Tutunamayanlar da bu kategoriye girer diye düşündüm.Dagur Kari yine çok ilginç bi film yapmış bence Buzdan Hayaller'i sevenler için tavsiye ederim..
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler