mystery_ kullanıcısının son içeriği

 1. Uykusuz

  İmza gününü kaçırdım ters bi aksilikle. Ama evet Fuardaki standı çok iyiydi. Başta Fıratın dev posteri :D olmakla birlikle bayağı alışveriş yaptım..
 2. Family Guy

  Çizgi film tarihinin en şeytani bebeği.. ... .. . Stewie :twisted:
 3. Göztepe

  Geçen hafta bizim okula konferansa geldiler. Bayağı muhabbet edildi sorular soruldu. Bu sene çok iddalı gözüküyorlardı, 'Ne pahasına olursa olsun önümüze çıkan her takımı yenicez' dediler ya, hadi bakalım.. =)
 4. Kabadayı

  Yapım : 2007, Türkiye Tür : Aksiyon / Macera Yönetmen : Ömer Vargı Senaryo : Yavuz Turgul Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Rasim Öztekin, Şener Şen, İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan, Tuncay Beyazıt, Kemal İnci, Ruhi Sarı, Süleyman Turan, Candan Sabuncu, Rana Cabbar, Atilla Pekdemir, Dursun...
 5. Episode 13

  Resmi sitelerinde yeni albümle aynı adı taşıyan 'Pitch Black' parçasını indirebilirsiniz. Bilginize..
 6. The Bourne Ultimatum / Son Ültimatom

  Tür : Macera / Aksiyon / Casusluk Gösterim Tarihi : 12 Ekim 2007 Yönetmen : Paul Greengrass Senaryo : Tony Gilroy , Tom Stoppard , Paul Attanasio , George Nolfi , Robert Ludlum (Kitap) Görüntü Yönetmeni : Oliver Wood Müzik : John Powell Yapım : 2007, ABD , 111 dk. Oyuncular...
 7. Saw / Testere I-II-III-IV

  Vizyona 26 Ekim'de girecekmiş. Sanırım en psikopat bölüm bu olacak; http://www.youtube.com/watch?v=OAhYUgstSkY
 8. Uykusuz

  Ersin Karabulut, Yiğit Özgür :!: Benim için önemli olan bu iki kişi. Onlar ayrıldığndan beri Penguen almıyorum. Bulduğum yerde 'uykusuz'dan bitane edinirim artık.
 9. Google Earth

  Sky harika ya.. Gündüz gündüz yıldızlara bakmak güzel :D
 10. MP3 Player

  Bende Philips GoGear SA6045 var. 4GB benim gayet işimi görüyor. Dosyaları albüm / sanatçı / tür vs.. her türlü ayırmasını çok seviyorum. Ayrıca video oynatmasından fotograf belleklemeden tut bayağı bir özelliği var... Ses kalitesi de çok iyi. Çok kullanışlı bi alet..
 11. ...aaaarrghh...

  Grubun geçen sene bir parçasını arkadaş sayesinde dinlemiştim... Bayaa bir ne diyor bu adam diye anlamaya çalışsamda beğenmemiş atmıştım kenarıya.. Şimdi yine gözüme takıldı 3 albümünüde dinlemeye başladım. Önceden yanlış yapmışım gerçekten çok iyilermiş :)
 12. Korku Filmleri

  Beni şuana kadar en çok etkileyen korku filmi Silent Hill oldu. Biraz önce Jeepers Creepers 2 yi taktım dvd ye. Önceden güldüğüm filmden şimdi korkmak için izlediğimden bikaç sahnesinde de olsa tüylerim ürperdi :oops: :D Harbi, filmi izlemeden önceki ruh hali çok önemli..
 13. Google Earth

  O anlattıklarının linki burda..tıklayınız..
 14. Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

  Coca Cola reklamında milletin 'brrrrrrrrrr' :kaydim diye çığrınmalarına tav oluyorum..
 15. Last FM

  Geç oldu biraz ama bende katıldım arkadaşlar :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler