fender_mexico kullanıcısının son içeriği

 1. Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  emre abi kusura bakma sana karsı baya mahcup oldum acıkcası =) paranı yarın yatırıyorum telefon konusuna gelince arkadaslarım ile konustuysan fender_usa bozuk olduğunu bilirsin ki bunu emre abi de biliyor ve seninle istediğin yerde görüselim bir problemin varsa.. Senin haricinde burada bir cok...
 2. Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  Ümit ile bir cok alıs&verisim oldu ve oldukca yakınımdaki insanlardandır kendisi, benim bu alıs verislerde hic bir problem yasamadığım gibi forumda da onlarca belki yüzlerce referansa sahip ve sorunsuz alıs verisi olmustur Ümitin.Elinden geldiğince yardımcı olmaya calısır her konuda ve böyle bir...
 3. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Sağlam bir dk2 dir.Denemistik burada kıymetini bil İlker 8) .
 4. Charvel / Jackson Başlığı

  Zaten arkadas da bi jazz kasa gitar'ın daha iyi gideceği tarzlar vardır söylemi ile senin dediğin cesit farkını ortaya koymus.Fakat istediğin ton olayı sadece gitara bakmıyor.Sonucta bu isin amfisi,ne bileyim analog pedalı,prosesörü cartı curtu bi sürü seyi var.
 5. Amfiler Hakkında herşey (Genel)

  marshall avt 50 ile gt8 kombinasyonu nasıl olur :D .Simdi gt8'i fx return den girersem preamph iptal oluyor.O zaman da amfinin hybrid olmasının anlamı kalmıyor.Gt8 ile nasıl sonuc ver avt 50 yardım ederseniz sevinirim :D . FX Seçim : Hayır FX Loop : Seri FX Mix Kontrolü : Hayır Scoop...
 6. marshall avt50

  Bunu ben de merak ediyorum.Hybrid bi amfinin return ün den prosesör girdiğimizde preamph'ı iptal etmis oluyoruz.Ozaman amfinin hybrid olmasının bi özelliği kalmıyor.Bilen birileri bu konular da yardımcı olursa sevinirim.Gt8'in avt 50 de nasıl sonuc vereceğini de ayrıca merak ediyorum :D .
 7. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Ben değistirdim :evil: .
 8. Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  lotion(ümit abi) den hartke 4x8 kabin aldım son olarak.Memnunum bi sorunu yok tesekkür ediyorum :D .
 9. The Intel®/Fender Telecaster® Concept Guitar!

  İlginc :D .Denemek gerekiyor.
 10. Charvel / Jackson Başlığı

  Bsswood gövde mi :roll: .Bsswood değildir be.Alder falandır gibime geliyor.
 11. tona etki eden olaylar ve etkileri

  Her sey etkiliyor.Pena da bana göre %1 den oldukca daha fazla etkiliyor tabii bu oran tonu etkileyen diğer faktörlerin kalitesine göre değisir.Yani tonu etkileyen herseyin etkisinin oranı diğer seyler ile ilgili.
 12. Gibson les paul gothic

  Nejat goth lp alma onun yerine az bisey daha koyup üstüne standart alırsın.Kesinlikle daha fazla memnun kalacaksın :wink: .
 13. Oriza (rock) - Ankara

  Basarılar diliyorum hepinize :wink: .
 14. Fender Squier Bullet Strat

  Bullet ile affinity serisi squier'in fabrikası koreden cine tasınınca cıkmadımı yahu.Daha önceden varmıydı bullet lar japonyada üretilirken.Ayrıca tele sapı ilginc olmus :D .
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler