mehmetdugan kullanıcısının son içeriği

 1. Cubase 5 Kulaklıktan Sadece Soldan Ses

  Acaba mono tuşuna basıp bir daha dener misiniz? Aklıma ilk bu geliyor şu anda. Olmazsa detaylıca tekrar yazarsanız belki yardımcı olabilirim.
 2. Retro Studyolarında Hi-gain Amfi Testi. Engl,mesa,soldano,peavey,marshall

  Valla ellere kollara sağlık. Çok güzel bir video olmuş. Fikir verici ve sade.
 3. Tel Yükseklik Ayarı

  Tel yüksekliği köprüden ayarlanır fakat her zaman sadece köprüden yaptığımız ayar düzgün sonuç vermeyebilir. Mesela fretlerle ilgili problem vardır senin göremeyeceğin, sap ayarını tekrar konrol etmen gerekebilir vs... Güzel bir ayar yapabilmen bu işi birçok kez denemen gerekir ve gözlemle...
 4. Metin Türkcan Ve Setup'ı ??

  Metin Türkcan'ın ekipmanları baya bi gelişti. Esp Metoboy ile ''signature'' tarihine geçti hadi hayırlı olsun. Sanırsam Viper' a da Rıfat Türen bir tane switch takmış. ''Kill Switch'' olabilir.
 5. Digitech Gnx1 Ton

  Digitech'in sitesinde milletin yazdığı hazır tonlar var, oralardan yardım alabilirsin. Zira nasıl bir ton istediğini belirtmediğinden tam yardımcı olamam. Oradan indirdiğin tonlar üzerinde de oynama yapabilirsin, böylece kendi istediğin tonada yaklaşabilirsin.
 6. tünelle içli dışlı olan arkdaslar bakabılırmısınz.

  Zuhal Müzikte vardı. Oraya sorabilirsin.
 7. Original Floyd Rose / Floyd Rose Special

  bazı ofr lerin alt bloğunda made in usa yazdığını gördüm arastırırken. daha önceden mi amerikada üretiliyordu şimdi artık sadece mi almanyada üretiliyor yoksa hem almanyada hemde amerikada üretilen modelleri mi var.
 8. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası

  arkadas ceyrek final macında 27 sayı fark attık harbi uçuyoruz. gerçekten de bu savunmaya hiç bir takım dayanamaz bu şampiyonada sırbıstanı keza geçeriz yine bu savunma devam ederse ki ben amerikanın yada arjantinin de bu savunmaya önlem almalarını zor buluyorum. galiba şampiyonuz :)
 9. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  teşekkürler link için. bu arada hayatta ne güzel hediyeler var dimi :)
 10. Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  o zaman askıyı nerden aldın diye sorabilirmiyiz :)
 11. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası

  Orhun Ene... Orhun Ene... Orhun Ene... yok ki bir daha gelmedi...
 12. Hangi teli almalıyım?

  ernie ball ın stainless steel modeline de bakabilirsin alternatif olarak.
 13. Şu Parçanın Ritmi Nasıl Olmalı?

  bu sarkının ritmi söyle demek den ziyade calacağın grubunla beraber enstrumanlara göre düzenlemesini yapabilirsin yada evde tek basına calacaksan uyduğunu düşündüğün bi ritimde calabilirsin zaten bariz bi gitar altyapısı yok dinlediğim kadarıyla.
 14. Porte bilgisi???

  açıkcası müzikde ne kadar çok şey bilirsen o kadar yararlı olacağı kanısındayım. notadan tutda pedalların iç yapısına kadar...
 15. Pedal setup kabine direk bağlanır mı?

  kabine direk bağlaman için en azından arada mixer gibi bişey olacak diye düşünüyorum yada pedal out tan cıkan kablonun diğer ucunu kabinin girişine göre yaptırabilirsen takabilirsin ama nasıl bi sonuç çıkar hiç denemedim. normal olarak amfi kullanmadan amfi simulatörleri preamp pedalları gibi...
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler