• Japon Jackson rr24m black with white bevels yanında orjinal v kasa hardcase i ile şuan ki piyasada kaçtan ilan açardınız? emg 81 fbrk çıkış
  Attenuator varken izolasyon kabinine ne gerek var? Attenuator tondan mı yiyor? İzolasyon kabinide sesi boğuklaştırmıyor mu?
  johndoe666
  johndoe666
  Aynı zamanda izolasyon kabininin içinde çok stabil bir sound alabilirsiniz. Diğer türlü sizin kabininizin baktığı yön, bulunduğu ortam, hatta bulunduğu ortamdaki eşya, alet-edevatların yeri vb. birsürü etken sesi değiştirecektir. Ancak iso cabler içinde her zaman aynı hacimde hava, aynı öğeler bulunduğu için, ses çok daha stabil olacaktır :)
  forbidden_city
  forbidden_city
  İzolasyon kabininin amacı kayıt öncelikle, burda bir yanlış olmasın diye tekrardan üstünden geçelim -ne olduğunu ilk defa duyanlar için de-. Ben de power katı lambalı olmayan bir sistem ile kullanıyorum, amaç sesi daha çok açabilmek. Çok daha vurucu, yumruk atan, kütür kütür bir ton alınabiliyor. Lambalı amfi söz konusuysa yararları daha da fazla olacak tabi.
  forbidden_city
  forbidden_city
  Herhangi bir boğuklaşma durumu söz konusu değil yani. Çünkü dışarı gelen ses epey kapalı ve düşük volume'lu de olsa, bunun bir önemi yok. İçerideki mikrofonun aldığı ve ses kartına yolladığı ses önemli. Kayıt amaçlı diye tekrar altını çizeyim dedim çünkü emin olamadım :) Direct monitor ile gecikmesiz çalıp direkt kayıda giden tonla çalmak şahane :)
  Ses kartına tse x30 ve god's cab v30 (sm57&u87) ir yapıp biraz eq ile kullanılmayan sony hi-fi kabinlere bağladım, sonuç: amfi almıyorum :D
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst