therock3434 kullanıcısının son içeriği

 1. Alınık Boss DD-20

  Teşekkürler aradığım bir pedal değil.
 2. Alınık Boss DD-20

  Merhabalar. 1000 TL bütçem var. Temiz kullanılmış, sorunu olmayan bir Boss dd20 arıyorum. Elinde olup satmak isteyenler mesaj ile iletişme geçebilirler. Teşekkürler.
 3. Alınık Digitech RP 360 veya RP360 XP

  Selamlar Elinde olup satmak isteyen arkadaşlar mesaj ile iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
 4. Alınık Midi footswitch

  Disaster area veya one control tarzında ucuz yollu tercihen ufak bir midi footswitch arıyorum. Tekliflerinizi özel mesaj ile iletebilirsiniz.
 5. Alınık Nux Horseman

  Elinde olan ve satmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
 6. Satılık Walrus Audio Deep Six Compressor V2

  Kutusu ve içeriği ile beraber tertemiz durumda. Ciddi alıcıysanız fotoğraf gönderebilirim numaranızı bırakırsanız. İstanbul içi deneyerek satın ama imkanı var. Tercihen üzerine yarısından fazla nakit alabileceğim Fuzz pedalı takasına açık. Walrus Audio: 1300 TL Lovepedal satıldı.
 7. Alınık Vibe-Phaser pedalı

  Merhabalar takas ile alabileceğim bir adet vibe veya phaser pedalı arıyorum elimde takas için önerebileceğim tc electronics subnup, fulltone fulldrive2,xotic sl drive,cry baby mini,jim dunlop band of gypsys fuzzface mini var.
 8. Satılık Fulltone Fulldrive 2

  Kutusu ile beraber. İstanbul içi deneyerek teslim mümkün. şehir dışına ise para hesabıma yatar yatmaz kargolarım. Fiyat: 700 TL Takas ve pazarlık düşünmüyorum.
 9. Satılık Xotic Sl Drive Chrome + Voltage doubler

  Kozmetik olarak bir kaç çizik mevcut. İşlevsel sorunu yok. Kutusu mevcut değil. İstanbul içi deneyerek teslim mümkün. şehir dışına ise para hesabıma yatar yatmaz kargolarım. Fiyat: 650 TL
 10. Satılık Tc Electronics SubNup Octave Pedalı

  Kozmetik ve işlevsel sorunsuz. Kutusuyla birlikte teslim edeceğim. Fiyat: 550 TL
 11. Satılık Jim Dunlop 535Q Led Modlu

  Satılık Jim Dunlop 535q Kutusuyla birlikte teslim edeceğim. Kozmetik olarak bir kaç çiziği mevcut. İşlevsel olarak sorunsuz. Fiyat: 400 TL
 12. Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  @oosonmez 'den delay pedalı aldım. Güzelce paketlemiş kargoya vermeden. Sıkıntısız elime ulaştı. Ürün de belirttiği gibi tertemiz.
 13. Marshall Jmp1 Lamba Değişimi

  EHX'ti yanlış hatırlamıyorsam.
 14. Marshall Jmp1 Lamba Değişimi

  Ben JJ ile değiştirmiştim. Açıkçası daha az gürültü ve midlerde bir farklılık oluştu gibi geldi bana. Bir kaç yabancı forumda okuduğum kadarıyla lambaların o kadarda etkili olmadığını söylemiş bazı kullanıcılar ama ne kadar doğru bilemeyeceğim. Benim kullandığım kadarıyla hissettiğim farklar...
 15. Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  @mstf_dmrrdn nickli Mustafa Bey ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik. Kargoyu hızlı ve oldukça kaliteli bir şekilde elime ulaştırdı. Paketlerken gösterdiği inanılmaz özen için kendisine buradan teşekkür ediyorum.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler