cemborek3 kullanıcısının son içeriği

 1. cemborek3

  Alınık Rack Poweramp -tercihen Lambalı-

  Mesa Boogie Stereo 2: Fifty Rack Power Amfi - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 601854870
 2. cemborek3

  İlan Kapalı Kemper Profilinig Amp + Kemper Remote Favorilerime Ekle Yazdır

  2 yıl önce Pluton Müzikten alındı. Çok temiz. Kozmetik veya işlevsel hiçbir sıkıntısı yok. Yanında Profiler Remote, remote kablosu ve orjinal çantası ile beraber. (power ' sız versiyondur) Acil satıyorum fiyatı uygun tuttum. Evimde deneyerek alabilirsiniz. Diğer ilanlarıma da bakmak...
 3. cemborek3

  İlan Kapalı Mesa Boogie Rectifier Slant Elektro Gitar Kabin

  Do-re den alındı. Evden dışarı çıkmadı. Çok temiz. Orjinal kılıfı ile birlikte. Mesa Boogie Rectifier Slant Elektro Gitar Kabin - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 601851781
 4. cemborek3

  Satılık Mesa Boogie Stereo 2:50 Power Rack

  Sadece 12Ax7 lambalarından bir tanesi değişti. Bunun dışında değişen parçası yok çok temiz. SKB Rack case ile beraber. (SKB marka Rack case 'i eski) Mesa Boogie Stereo 2: Fifty Rack Power Amfi - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 601854870
 5. Violent Madman on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin @erayozturk_breh”

  Violent Madman on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin @erayozturk_breh”

  49 Likes, 1 Comments - Violent Madman (@viktormarkin) on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin…”
 6. cemborek3

  Breh

  Can Bayrı 'nın aramıza katılması ile 2018 başlarında çalışmalarımızı hızlandırdık.
 7. Breh - "Dargın"

  Breh - "Dargın"

  İkinci single "Dargın1 yayında.
 8. cemborek3

  Breh

  İkinci single (tekli) "Dargın" ' video klibi ile netd youtube kanalında bu gün yayına girdi. Çok yakında tüm dijital platformlarda dinlenebilir olacak. Buyrunuz :
 9. cemborek3

  Breh Bas Gitarist Arıyor.

  Aralık ayı boyunca bas gitarist ilanımıza dönen arkadaşlarla görüşeceğiz. irtibat için. viktormarkin@gmail.com
 10. cemborek3

  Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  Çok teşekkürler iyi günlerde kullanın.
 11. cemborek3

  Breh Bas Gitarist Arıyor.

  ..
 12. cemborek3

  Lionheart Balkatora Steinkaiser 7

  İnstagramdan takip ediyordum bu luthieri, bu gitarın Türkiye' ye gelmesi harika! Güle güle kullanın. En kısa zamanda bir inceleme videosu çekmenizi bekliyorum.
 13. cemborek3

  Türkiye'deki Gitar Ustaları & Luthierler

  Bakış açımız farklı hocam, poliüretan cilayı çok samimiyetsiz buluyorum. Gereksiz parlaklık ve yapaylık hissi uyandırıyor bende. Tabi ki relic işlemi de yapay bir işlem, ama bu gitarı doğal yoldan bu hale getirmek için 150 yıl falan çalmak lazım sanırım, ömür yetmez :D Saygılar.
 14. cemborek3

  Türkiye'deki Gitar Ustaları & Luthierler

  Akustik gitarıma relic işlemi yaptı Uğur, düşündüğümden daha iyi oldu. Ayrıca on numara adam, tavrı, iş ciddiyeti, sohbeti... Tavsiye ediyorum. Mothership guitars diye facebook' tan ulaşılabiliyor.
 15. "Breh - Aşkın Kemikleri" kamera arkası - YouTube

  "Breh - Aşkın Kemikleri" kamera arkası - YouTube

  Kemal Kekeva yönetmenliğinde çekilen ilk klibimizin kamera arkası.
Üst