greenfish kullanıcısının son içeriği

 1. Özel yapım yerli gitarlar şuan daha mı mantıklı gibi?

  Üretim neredeyse tamamen dışa bağımlı. Dolayısı ile sizin kar etmeyi düşündüğünüz yer üreticinin emeği. Elbette batıdaki bir gitar üreticisinin saatlik ücretinden daha ucuza mal olacaktır Türkiye'de gitar yaptırmak. Yine de siz nasıl 4-5 bin liraya gitar yaptırabiliyorsunuz? Bana fazla ucuz...
 2. spotify'da müzik yayınlamak hakkında

  Benim spotify'da müzik yayınlamak hakkında bir sorum olacak. Ben A distribütörü ile bir albüm yayınladım diyelim. Bir sonraki albüm için başka bir distribütör servisi kullandığımda eski albüm spotify'dan siliniyor mu? Bu geçiş sürecinin dezavantajları var mı? Burada deneyimli olan birileri...
 3. Zuhal İndirim

  indirim nerede?
 4. Macbook ile crackli yazılım kullanmak

  biri sizin bilgisayarınızı çalsa hoşunuza gider miydi? Milletin hakkını emeğini çalıp "param yoktu ancak son model macbook kadarına yetti" gibi bir savunma kabul edilemez. mantık dışı bir hareket.
 5. Macbook ile crackli yazılım kullanmak

  Macbook'a paranız var ama yazılıma paranız yok?
 6. Gitarımın ağacı sizce iyi mi?

  maun, sunta değildir. gitarınız gayet normal. ağacın kalitesi konusunda kimse net bir şey söyleyemez çünkü ağaç kaliteleri de değişkenlik gösterir.
 7. Kelepir İlanlar

  Bence 350 liraya döner yemek daha mantıklı. Yıllar önce sınıf arkadaşım bu markanın bir gitarını almıştı. Çok kısa sürede gitarın sapı atmıştı. Parasını geçtim insanın gitar hevesini yokeder bu. Yeni başlayan biri için değil de modlamak isteyen, deneyimli biri için olabilir bu. :)
 8. Neural Dsp Başlığı

  Arkadaşlar ben yeni cory wong edindim ve şuan presetleri deniyorum. Ancak kafamda bir soru var: bana ses çok yoğun bir compressor den geçiyormuş gibi geliyor. Normalde gitarın kalın tellerine vurduğumda aldığım sesten farklı olarak biraz daha ezilmiş bir ses alıyorum. Bazen az da olsa cızlamalar...
 9. Satılık 3 TL`ye YouTube ve Spotify Premium.

  benim kartım yok 3 TL ödeme yapabileceğim. Bana 3 TL bağışlamak ister misiniz? Hayırsever birine benziyorsunuz. :) 30 günlük de olsa premium spotify denemek isityorum.
 10. Sokak müziği

  ücret istiyorlar mı? bu izin ne kadar süre geçerli oluyor?
 11. Abartı Ilanlar

  bu gitarı almak yerine 2 bin liraya fakir fukaraya tavuk döner yedirmek daha hayırlı bir iş olurdu iki taraf için. Gitarın sapı güven vermiyor. Ben luthier değilim ama bir sapın nasıl onarıldığını daha önce gördüm ve bu kesinlikle sap onarmak değil.
 12. Gitar parçalarını nereden alabilirim?

  En ucuz pickguard'ı 118 liraya buldum. Heralde bunlar özel bir tür plastik. Ya da biz fazla fakiriz. Teşekkür ederim @kadir6185 hocam. @Darkjoke knc ahşaptan üreteceği için gereksiz pahalı olur. ben basit bi plastik pickguard istiyorum. Krem beyazı arıyorum estetik kaygılardan ötürü.
 13. Gitar parçalarını nereden alabilirim?

  Sağlıklı günler Ben pickguard ve manyetik çerçevesi almak istiyorum. Bu parçaları türkiye'de nereden temin edebilirim?
 14. DAW için PC toplamak

  Arkadaşlar ben müzik yapmak için bir bilgisayar toplayacağım ancak size bir sorum var. AMD RYZEN 3 3100 gibi bir işlemci sizce 16 GB RAM ile yeterli olur mu? Anakart önemli midir sizin tavsiyeleriniz var mı? (Reaper kullanıyorum.)
 15. Üretimden kalkmış amfiyi satarak yenileme

  Senin mantığınla bakarsak elimizdeki tüm ekipmanları satmamız gerekir. Sonuçta 10 yıl önceki gitar da artık üretilmiyor.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler