bravenewworld kullanıcısının son içeriği

 1. Türkiyedeki ikinci el fender fiyatlarının saçmalığı

  Bu gün akasya avm’ deki zuhal’ den arkadaş kendine ayrttığı elit strat aldı 13.000 civarına. Pro’ yu daha çok beğendik . Ama en fazla yüzde sekiz peşine inebiliyoruz dediler. Söylediğine göre fender’ leri ithal eden firma en fazla yüzde sekiz iskontoya izin veriyormuş. Yani kendileri değil başka...
 2. Megadeth Rust in Peace Tonu

  İyi bir teknik ve tuşe olsun gerisi gelir zaten.
 3. Fender Deluxe Ve Bana Uygunluğu

  Şu az zuhal müzikte kapmanya var elite stratlar 12-13 arası. On bin buna vereceğinize sıfır alın hemde taksitle alma şansınız var.
 4. Peavey audition amfi

  Merhaba ikinci el blackstar id core 10 bakabilirsin. Seni idare eder uzun süre.
 5. Fender Mustang gt 40/100/200

  Herkes kendi malının en iyi olduğunu düşünür normal bu. Sen onu beğenmiş almışsın senin için en iyisi o. Diğeri de başka alet almış beğenmiş onun içinde en iyisi o. Bana göre de kendi amfim en iyisi. Sıkıntı olan kendi seçimini herkese kabul ettirmeye çalışmak. Ne yazarsan yaz kimse senin...
 6. Single Manyetik Metal Tonu

  Eğer henüz almadıysanız hss dizilimli bir strat alın. Köprü manyetiği ile daha dolgun tonlar alırsınız. Amfi olarak blackstar id core 10 ikinci el bakmanızı tavsiye ederim.
 7. Epi custom pro mu gibson studio mu

  Bütçe yeterli ise gibson les paul studio.
 8. Vox Amplug Nasıldır?

  Bende klasik rock olandan var. Pratik için gayet güzel. Kulaklıla kullandım. Hoparlör ile sonucu bilmiyorum fakat kulaklık ile gayet güzel.
 9. Tel cızırtısı sorunu (aşırı)

  Bu durumda bir müzik dükkanına gidip telleri değiştirtin ve sap ayarı yaptırın sorun gider. Teller eski olunca cızlama normal
 10. Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Marshall dsl serisi öneririm ihtiyaca göre 5 ya da 15 -20 Watt aralığında. Pedallar ile iyi anlaşır. Clean ve drive katları çok başarılı. Effect loob mevcut alette. Delay, chours gibi pedallarınızı oradan girebilirsiniz. Kombo ve kafa modelleri mevcut aletin.
 11. amfi kurulumu nasıl yapabilirim?

  Kabin ile amfiyi bağlayan kablolar var. Gitar kablosu değil. Onlardan bir tane almanız gerekiyor. Kabin ve kafanın ohm değeri uygun olmalı birde. Orange'ın o kafa için kendi kabini de uygun fiyatlı. Uyum açısından daha iyi olur.
 12. Jackson js11 alınır mı

  Jackson’ ın bu gitarı başlangıç olarak seni uzun süre götürür. Klavyesi rahat olması önemli. Manyetikler yeterli olacaktır. Fakat amfi olarak marshall mg almanı tavsiye etmem. Blackstar id core onluk yada yirmilik lambalı amfi alana kadar seni idare eder. O zaman gitarını da daha üst seviye bir...
 13. Gitarda çok yeniyim başlangıç için amfi önerisi

  İkisi de benzer özelliklerde zaten.Ben bir süre pratik amfisi olarak kullanmıştım id core. Boyutuna göre oldukça güzeldi. Bir şey değil iyi akşamlar.
 14. Gitarda çok yeniyim başlangıç için amfi önerisi

  Blackstar id core on yada yirmi wat alabilirisiniz. Uzun bir süre idare eder sizi. 600 TL civarı var sarı sitede ikinci el.
 15. Jackson JS32 vs Cort EVL X4 (24 Saat İçinde Alacağım)

  Jackson’ ın Japon üretimi dk serisi gitarlarını ikinci elde bulursan bu iki gitardan da çok daha iyidir. Ama illa sıfır alacağım diyorsan cort bana göre. Fakat ikisini de dene öyle al. Hangisi daha rahat gelecek sana değerlendir.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler