bravenewworld kullanıcısının son içeriği

 1. Müzikten para kazanmak ve bilinirlik

  Herhalde müziğe gönül veren bizim gibilerin en büyük isteği zevk aldığı müziği şcra ederek para kazanmaktı zamanında. Ama zaman geçtikçe bunun çoğumuz için hayal olduğu ortaya çıkıyor. Özellikle ülkemizde çok kısıtlı bir kitleye hitap eden bir müzik zevkiniz varsa para kazanmak çok çok zor.Hatta...
 2. SX Strat mı Squiet Bullet mı?

  Squier’ i al bana kalırsa. Fender’ in alt markası sonuçta. Taklit ettiği de kendi gitarı. Amfi olarak id core’ da alırsın böylece. İyi r başlangıç seti olur. Amfi uzun süre idare eder seni.
 3. 4 gitar thrash metal için hangisini seçmeliyim

  Yeni başlıyorsanız amfi alın. Amfi tuşenizi geliştirir. Programı düzgün kullanmak acemi için daha zor bence. Önce bir amfi alın çalmayı öğrenin. Sonra gerisi gelir.
 4. Orange Micro Terror vs Marshall DSL 20

  Taşımaktan yorulduysan dsl ‘ de çok ağır. Sahne için farklı çözümlerde düşünebilirsin. Mesela tech 21 flyrig gibi.
 5. Eddie Van Halen

  Üzüldüm gerçekten.Ölse de eserleri hep yaşayacak.
 6. Ekonomi

  Şu anda ne ekipman alıyorum ne satıyorum. Neyse ki zamanında üç beş bir şeyler toplamışız yoksa şu anda zaten alamazdım. Sıra gelmezdi yani diğer ihtiyaçlardan. Sadece bizim piyasa da değil her yerde fiyatlar uçuk. Bir süre böyle gidecek belli umarım toparlarız.
 7. Türkiyedeki ikinci el fender fiyatlarının saçmalığı

  Bu gün akasya avm’ deki zuhal’ den arkadaş kendine ayrttığı elit strat aldı 13.000 civarına. Pro’ yu daha çok beğendik . Ama en fazla yüzde sekiz peşine inebiliyoruz dediler. Söylediğine göre fender’ leri ithal eden firma en fazla yüzde sekiz iskontoya izin veriyormuş. Yani kendileri değil başka...
 8. Megadeth Rust in Peace Tonu

  İyi bir teknik ve tuşe olsun gerisi gelir zaten.
 9. Fender Deluxe Ve Bana Uygunluğu

  Şu az zuhal müzikte kapmanya var elite stratlar 12-13 arası. On bin buna vereceğinize sıfır alın hemde taksitle alma şansınız var.
 10. Peavey audition amfi

  Merhaba ikinci el blackstar id core 10 bakabilirsin. Seni idare eder uzun süre.
 11. Fender Mustang gt 40/100/200

  Herkes kendi malının en iyi olduğunu düşünür normal bu. Sen onu beğenmiş almışsın senin için en iyisi o. Diğeri de başka alet almış beğenmiş onun içinde en iyisi o. Bana göre de kendi amfim en iyisi. Sıkıntı olan kendi seçimini herkese kabul ettirmeye çalışmak. Ne yazarsan yaz kimse senin...
 12. Single Manyetik Metal Tonu

  Eğer henüz almadıysanız hss dizilimli bir strat alın. Köprü manyetiği ile daha dolgun tonlar alırsınız. Amfi olarak blackstar id core 10 ikinci el bakmanızı tavsiye ederim.
 13. Epi custom pro mu gibson studio mu

  Bütçe yeterli ise gibson les paul studio.
 14. Vox Amplug Nasıldır?

  Bende klasik rock olandan var. Pratik için gayet güzel. Kulaklıla kullandım. Hoparlör ile sonucu bilmiyorum fakat kulaklık ile gayet güzel.
 15. Tel cızırtısı sorunu (aşırı)

  Bu durumda bir müzik dükkanına gidip telleri değiştirtin ve sap ayarı yaptırın sorun gider. Teller eski olunca cızlama normal
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler