Prestige

Profil mesajları Son hareketler Gönderiler Medya Hakkında Mesaj kategorileri

 • +Merhabalar, nasılsınız? -Takas düşünmüyorum.
  Diğer şehirlere ne kadar özeniyorum. Ekipman olarak da müzisyen olarak da iş olarak da canlı,hareketli. Antalya türkiyenin genelevi resmen.
  C
  CanTmtk
  Antalya'nın da canlı olduğu alanlar var tabi, ama bu yıl hariç :D Şaka bir yana, kardeşim orada okuyor. Durum o kadar da kötü değil gibi konuşmuştuk onunla bu konuda yazın. Kötü mü yahu iş, müzik, hareketlilik olarak?
  Prestige
  Prestige
  Burada daha yeni do-re ve zuhal açıldı. Haricindeki ne kadar müzik marketi varsa ya 3 katına satıyor ya da atar gider yapıyor. Canlı müzik grupları iş kaybetmemek için tarzlarını bozuyor, istemedikleri şeyleri yapıyor (ya da çekip gidiyor). do-re ve zuhalin durumu da içler acısı zaten, A almaya gidiyorsun "link gösteriyorsun bak bu diye" B veriyorlar eline. Müzik dışındaki iş sektörleri de buna benzer.
  250 tane 3cümleden oluşan ilan açmak yerine 1tane başlık altında hepsini satabilirsiniz
  Dün gece uyuyamadık da astrolojiden değil Antalya'nın en sessiz sakin yerlerinden birinde anıra anıra kavga eden hıyarlar ve polis yüzünden.
  İnsanoğlu denen yaratığın egosu hiçbir zaman yenilemeyecek. Kendini diğer canlılardan üstün gören, ayrıcalıklı olduğunu düşünen mahluklar.
  • Beğen
  Tepkiler: uvidinli ve HasanB
  uvidinli
  uvidinli
  "Bu dünya ve evren insan için yaratıldı" diye söze başlandı mı ardından çapanoğlu çıkar zaten. Her çeşit sömürünün edebiyatı böyle başlıyor mu?
  uvidinli
  uvidinli
  "Bu dünya ve evren insan için yaratıldı" diye söze başlandı mı ardından çapanoğlu çıkar zaten. Her çeşit sömürünün edebiyatı böyle başlamıyor mu?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler