• "Everybody wanted to be a "King", then lots of guys got their King V guitars, but they couldn't understand that being a king is not for everyone. King is "King", Robbin "King" Crosby is king..." Facebook'ta bir Jackson/Charvel gitar grubunda bir King V fotoğrafı altına Robbin'in fotoğrafıyla beraber atılan efsaneler ötesi bir yorum.
  forbidden_city
  forbidden_city
  Ratt bir başka ya. Invision of your privacy ve Detonator diyorum ben. Hastasıyız.
  Alınan Beğeni: Orkun
  Orkun
  Orkun
  Her ne kadar koyu bir Ratt hayranı olsam da maalesef Detonator yani Robbin'in olduğu son albümden sonra Ratt öldü bence. Gerçi Robbin Detonator albümünde şarkıları besteledi, gitar kayitları Warren tarafından alındı. O sırada Robbin uyuşturucudan dolayı tedavi alıyordu... RIP..
  Tracii Guns boşuna dememiş Crystal Eyes şarkısını yazarken "She's an angel, that fell to the Earth like a gift from God..." diye..
  Asla death metali kötülemiyorum ama daha 2 sene önce death metal dinleme başlayan ergenler glamcilere ibne diyor, komiksiniz... Cidden komik
  Vinnie Vincent'e çok haksızlık yapılıyor YouTube'da, acaba yorum atanların kaçı Kiss gibi bir grupla çalıp Lick It Up albümünü çıkardı...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst