ROLAND DUO CAPTURE EX vs ROLAND QUAD CAPTURE

Merhaba ikinci el olarak bu iki karttan birini almak istiyorum quad capture 1500 tl duo capture ise 1000 civarına buldum elektro gitarımla kayıt ve amfi programlarını kullanmak istiyorum bütçem sınırlı sizce 500 tl daha verip quad capture almak mantıklı mı ikisinde de aynı preamp olsa da forumda quad capturedan daha temiz kayıt alındığını duymuştum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yine de o fiyatlarda gen 3 bulamadım bu kartlar dışında steinberg ur22 var seçeneklerim arasında ne yapmamı önerirsiniz referans kulaklık da almam gerekiyor

M-audio 192/4 1 adet mic, 1 adet ensturman girişi var. preamplar oldukça sessiz. bu önemli çünkü; high gain amp modellemeri kullanırken daha temiz ton anlamına gelir.

Behringer UMC202HD 2 adet combo mic-ensturman girişi var. aynı anda 2 gitar kaydetmek istiyorsan en ucuz ve güncel kart. preamplar ise midas ve gayet kaliteli.

bu 2 si 1000 tl altına bulabileceğin güncen kartlar.

ben ileride davul da kaydederim belki, 2 gitar ve 1 vokal aynı anda hücum kayıt yaparım vs diyorsan Behringer UMC404HD öneririm. 4 girişi de mic ya da ensturman olabiliyor. 1500 tl civarı

Geri