Schecter Sun Valley Super Shredder FR Sustaniac

NOT: Gitarlar hakkında henüz siz abilerim gibi bilgim yok.

Schecter Sun Valley Super Shredder FR Sustaniac gitar şu anda do-re mağazasında indirimde. Beni en çok cezbeden sustaniac manyetiği oldu. BEn istiyorun ki gitarda bir tona bastığımda ben değiştirene kadar sonsuza kadar gitsin. Süresiz ton deniyor sanırsam. Ben en çok ona bakıyorum. Sizce bu gitar nasıl? Ya da başka gitarlarda da süresiz ton alabiliyor muyuz?

Anlık fiyatı: 18.000 TL

Dore de satış elemanı ile denedik. tele dokunuyor tııııııııııınnnnn diye dakikalarca ses çıkmıyor. Bayılıyorum bu özelliğe :)

Schecter Sun Valley Super Shredder FR Sustaniac gitar şu anda do-re mağazasında indirimde. Beni en çok cezbeden sustaniac manyetiği oldu. BEn istiyorun ki gitarda bir tona bastığımda ben değiştirene kadar sonsuza kadar gitsin. Süresiz ton deniyor sanırsam. Ben en çok ona bakıyorum. Sizce bu gitar nasıl? Ya da başka gitarlarda da süresiz ton alabiliyor muyuz?

Dore de satış elemanı ile denedik. tele dokunuyor tııııııııııınnnnn diye dakikalarca ses çıkmıyor. Bayılıyorum bu özelliğe :)
Bütçene uygun 2. el kore ve hatta japon bir gitar al, 1000 -1500 TL ye sustaniac taktır Luthiere. Çok daha uygun bir seçim olur.

Yok 2. el istemem dersen, tercih senin al tâbi.

Mastek bey, gitar hakkında diğer abiler gibi bilginiz olmayıp 18 bini gözden çıkarmışsanız bence sustiniac alıp keyfinize bakınız.

Güzel gitar, bende bir dönem sustaniaclı gitar kullandım fakat sustaniac'ı ne kadar kullandım desem heves olarak 2-3 gün sonradan normal modda devam ettim, pil bitine kadar sustain akıyor oradan sıkıntı yok. Schecter olarak düşünürsek güzel gitar, alınır çalınır.

Son düzenleme:
Geri