Rock coverı yapılabilecek şarkı önerisi

Selamlar. Türkü-sanat müziği-pop vs fark etmez. Dinlediğinizde ulan bunun rock coverı olsa ne hoş olur diye kafanızda beliren şarkılar var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Daha önce yapılmamış ve görece popüler olan şarkılar tavsiye ederseniz çok hoş olabilir.

Not: Solistimizin oktav problemi yoktur. Her şeyi her türlü söyler :)
Saygılar.

Selamlar. Türkü-sanat müziği-pop vs fark etmez. Dinlediğinizde ulan bunun rock coverı olsa ne hoş olur diye kafanızda beliren şarkılar var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Daha önce yapılmamış ve görece popüler olan şarkılar tavsiye ederseniz çok hoş olabilir.

Not: Solistimizin oktav problemi yoktur. Her şeyi her türlü söyler :)
Saygılar.
Ayla Dikmen - anlamazdın ın bi rock coverı yok ya ona yanarım

Lady Gaga - Judas
Ayten Alpman - Tek başına (ama şöyle ballad tadında sololu geçişli)
Nil Karaibrahimgil - Seviyorum Sevmiyorum
Pixies - Where is my mind (punk cover yapılabilir)

Selamlar, Ahmet Kaya- Yalan da Olsa parçası coverlanmaya çok müsait evde birkaç çalışma yaptım ama çalacak grubum olmadığı için tam havaya giremedim. Umarım çalarsınız.☺️

Bu guzide eserin riffleri, dinlediginizde farkedeceginiz uzere tam anlamiyla bir heavy metal alt yapisi uzerine kurulu. Ayrica tonalite icerisinde yapilan melodik yuruyusler power metale uzaktan bir selam cakarken, edebi kulliyata ders veren ahenkli lirigi ile guclu bir cover eseri olacagini yillar oncesinden belli etmektedir.

Geri