2. El fiyatına sıfır Xvive U2 gitar wireless

Merhaba arkadaşlar

Dün sitelerde gezinirken senkopta xvive u2 indirimde olduğunu gördüm. Ve enterasan şekilde 2. Elini 2 ay önce 2000 tl sattığım ürünü sıfır olarak 2133 TL aldım. Hemde yeni seride case ile birlikte geliyor. Şuan sadece siyah rengi bı fiyat öteki renkler 2500 kaleminde ama renk önemli değil işlevi önemli almak isteyenler kaçırmasın . 2. El fiyatına sıfır ürün almak çok hoşuna gitti buradanda paylaşayım istedim 😁

Merhaba arkadaşlar

Dün sitelerde gezinirken senkopta xvive u2 indirimde olduğunu gördüm. Ve enterasan şekilde 2. Elini 2 ay önce 2000 tl sattığım ürünü sıfır olarak 2133 TL aldım. Hemde yeni seride case ile birlikte geliyor. Şuan sadece siyah rengi bı fiyat öteki renkler 2500 kaleminde ama renk önemli değil işlevi önemli almak isteyenler kaçırmasın . 2. El fiyatına sıfır ürün almak çok hoşuna gitti buradanda paylaşayım istedim 😁
Senkop gayet uygun fiyatlı. Baktığım birkaç ürün yurtdışından daha ucuza satılıyor Senkop'ta

2-3 ay önce epey bi araştırmıştım bu ve benzeri ürünleri. Şimdi sayenizde gördüm indirimi, bi alıp deneyeyim dedim bakalım.
Ürün geldiğinde ayrıca yorumlarımı belirtirim.

Amazon tr de daha az gecikmeli daha ucuz ürünler gördüm uhf ve 5.8hgzli. Acaba hangi ürünleri denediniz hocam?
Bende de getaria 2.4ghz var gecikme gissediyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok alt segment ürünleri denemedim shure , boss , line6 ürünlerini denedim xvive onlardan uygun olmasına rağmen performansı çok başarılı geçikme hissedilmiyor . Kesinti bağlantı kopma yaşamıyorsunuz

Geri