Sizce sorun nedir?

Selamlar bugün ikinci el olarak pek kullanılmamış ve temiz bakılmış bir Behringer em600 aldım. Pedal beklentim konusunda problemim yok ama pek vakıf olmadığım bir durum karşısında sizlerden destek almaktayım. Pedalı klavyenin üzerine koyacağım için 9v bir pille çalıştırmıştım ve denemek için öylesine kullanıyordum. Yaklaşık yarım saat sonrasında efekt aniden kesildi ve pedal aktif olarak gözükmesine rağmen bir efekt alamadım. Ayrıca biraz incelediğimde de pil yuvası çoğunlukta olmak üzere pedalın ve tabanının biraz ısındığını fark ettim. Daha önce kullandığım delay pedallarını adaptörle kullanmıştım ve problem oluşmadı. Sizce problem nedir ürünün sağlamlığı konusunda endişe etmeli miyim?

Pille kullanilan herhangi bir elektronik cihazin beklenenden fazla isinmasi hayra alamet degildir. Daha sonra denediniz mi efektler geri dondu mu?
Eger donmediyse islemci cipinde yada kartta problem cikmis olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Pille kullanilan herhangi bir elektronik cihazin beklenenden fazla isinmasi hayra alamet degildir. Daha sonra denediniz mi efektler geri dondu mu?
Eger donmediyse islemci cipinde yada kartta problem cikmis olabilir.
Yeni bir pille denediğimde çalıştı fakat aynı problemi yaşamamak için teyit ettikten sonra kapattım. Ayrıca sebebini bilmediğim bir şekilde press&hold sonrası ayarladığım tempoda delaye eşlik eden kırmızı ışık pedal kapalıyken de devam ediyordu.

Geri