VOX VX I vs BOSS KATANA MİNİ

merhabalar bu iki amfi arasında kaldım ikinci el alacağım bossun kablosuz olması çok cazip gelirken voxun içinde soldano 100 gibi modellemeler olması cazip geliyor. Çalmak istediğim ton yelpazesi eski Metallica tonu ek olarak garry moore tonlarına da yaklaşmak istiyorum aranızda kullanan var mı tavsiye verebilecek

forumda Arama kutusuna Katana Mini yaz, incelemesi var...
karşılaştırılabilir iki amfi değil bunlar, arada kalacak bir durum yok... ayrı ayrı değerlendir, ton çeşitliliği Vox avantajlı, pratiklik ise Mini

• Konu Sahibi Konu Sahibi
forumda Arama kutusuna Katana Mini yaz, incelemesi var...
karşılaştırılabilir iki amfi değil bunlar, arada kalacak bir durum yok... ayrı ayrı değerlendir, ton çeşitliliği Vox avantajlı, pratiklik ise Mini
hepsini okudum hocam forumun üstüne iki amfinin neredeyse bütün incelemelerini de izledim. Arada kalmanın büyük sebebi de forumda bu amfinin yorumlarının çok iyi olmasıydı hatta baba amfileri bırakıp bundan kayıt almaktan falan söz ediliyordu.. Ancak tercihimi voxtan yana kullanacağım gibi sizde başka amfi önerisi verebilirsiniz mesela voxun bu kadar iyi ve ucuz olduğunu bugün keşfettim daha bilmediğim kesin vardır..

Geri