Forumdaki başlıkların başka foruma taşınması hadisesi

Rutin araştırmalarımı yaparken şu foruma denk geldim, buradaki başlıkları olduğu gibi almışlar (çalmışlar). Konu oluşturanları "guest" olarak nickleri ile birlikte taşımışlar (muhtemelen otomatik şekilde) neyse ki, yazanlara o kadar saygı duymuşlar ama yapılan her türlü yanlış, forum yönetimi uğraşır mı bilmem, tık almak için bunun türlü çeşitlisini de yapıyorlar ama normal forum görünümlü bunu yapanı da ilk kez gördüm, az daha kaydoluyordum, öyle söyleyeyim :D

Bu da benim son açtığım konu:

Kısaltarak alıyorlar, güldüm gece gece...

Genç kayısılar rahatsız!!1!11

''

Kayısı Haber Malatya​

Guest''​

Rutin araştırmalarımı yaparken şu foruma denk geldim, buradaki başlıkları olduğu gibi almışlar (çalmışlar). Konu oluşturanları "guest" olarak nickleri ile birlikte taşımışlar (muhtemelen otomatik şekilde) neyse ki, yazanlara o kadar saygı duymuşlar ama yapılan her türlü yanlış, forum yönetimi uğraşır mı bilmem, tık almak için bunun türlü çeşitlisini de yapıyorlar ama normal forum görünümlü bunu yapanı da ilk kez gördüm, az daha kaydoluyordum, öyle söyleyeyim :D

Bu da benim son açtığım konu:

Kısaltarak alıyorlar, güldüm gece gece...
Çok ilginç. Siteyi kopyalamışlar gibi anlıyorum?

Bu genel bir alt yapi hazirliyor galiba. Yada haber stokculugumu hakikaten nedir bu? Kayisidan gcb95 ten ses problemine irina shaykin yatak maceralarindan emekli maas zammina kadar her sey var.

Bu forum mesajı yalnızca turkrock.com forumlarında yazılmıştır. Farklı bir forumda görüyorsanız o forumun geliştiricileri bu içeriği kopyalamış demektir. Taklitler gerçeğini yaşatır diyerek sizi turkrock.com'a davet ediyorum.

Bakalım bu mesajı da kopyalayacaklar mı? 😄

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok ilginç. Siteyi kopyalamışlar gibi anlıyorum?

Anladığım kadarıyla botlarla ya da script ile netteki içerikleri belli sitelerden belli bölümlerden otomatik olarak sitelerine aktarıyorlar. Genel forum görüntüsü olması ilginç, belki forumu canlandırıp sonra bunu bırakacaklardır bilemiyorum ama olaya böyle başlanmaz. Reklam engelleyici olduğu için sayfalardaki reklamları görmedim, belki sırf onun içindir, her türlü komik ama...

Geri