Ses kartı önerisi

Arkadaşlar selam, başlıktan anlayabileceğiniz gibi ev stüdyoma bi ses kartı ihtiyacım var, 100 euro param var ve yurtdışından getirttireceğim. Sizce bu fiyat bandında güzel bi ses kartı alınabilir mi ?

Bu bütçe ile - Türkiye'ye girişte vergi vs. ödemeden yurt dışından temin etseniz dahi - güzel bir ses kartı almanız çok zor. Yurt dışında ; bu tanıma uyan , iki mic-pre'li mobil ses kartlarının fiyatları bile 500 euro'lardan başlıyor ve yukarı doğru gidiyor. Dolayısıyla belirli bir segmentin üzerinde güzel bir ses kartı almayı düşünüyorsanız , bütçenizi arttırmaya çalışın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
150 euro ya audent id4 mk2 düşünüyorum sizce ?

Bu bütçe ile - Türkiye'ye girişte vergi vs. ödemeden yurt dışından temin etseniz dahi - güzel bir ses kartı almanız çok zor. Yurt dışında ; bu tanıma uyan , iki mic-pre'li mobil ses kartlarının fiyatları bile 500 euro'lardan başlıyor ve yukarı doğru gidiyor. Dolayısıyla belirli bir segmentin üzerinde güzel bir ses kartı almayı düşünüyorsanız , bütçenizi arttırmaya çalışın.
o

150 euro ya audent id4 mk2 düşünüyorum sizce ?

o
Benim kalite ve performans kriterlerime göre üst segment " all in one " ses kartları ; RME , Antelope , UAD ve Apogee gibi markalara aittir. Bunların dışındaki markalar iş görmez mi ? Görür ama beklentileri çok yukarıda tutmamak lazım. Ben sizin yerinizde olsam kişisel tercihlerime göre bu saydığım markalardan birini tercih ederdim.

Bu arada 150.- Euro'ya almayı düşündüğünüz Audient iD4 MK2'nin Türkiye fiyatı bugünkü kur ile 178.- Euro civarında. Yani 28.- Euro fark için ; sorun çıkarma potansiyeli yüksek bir markanın yurt içi garanti imkanından feragat etmek bana çok mantıklı gelmiyor açıkçası. Dolayısıyla iD4 MK2 tercih edecekseniz ; ürünü Türkiye'den satın almanız çok daha rasyonel bir karar olacaktır.

Geri