Boss gt 100 vs headrush mx5

Headrush ın ton kalitesinde bir avantajı var belki ama mooer in de ton kalitesi iyi.

Mooer GE 300 satılıp MX5 almak fark yaratmaz,ben olsam ikisinden birini diğerini almak için satmazdım.
Bende de açıkcası mooer300 bayadır var ve kendime motivasyon kazandırmak için yeni bir ekipman olabilir diye düşündüm. Ayrıyetten mx5 e gözümün takılmasının sebebi daha küçük hafif ve az sayıda footswitch içermesi. ge300 de kullanmadığım birsürü özellik(synth vs.) içermesi ve bir sahnede 3 4 footswitch kullanıyorum. mx5 ve ge300 ün dahili exp pedalı özelliğini bir kenara bırakırsak line6 hx stomp da bir seçenek gibi duruyor. Bu aleti deneme fırsatınız oldu mu 3k 5k fark verirsem ve daha iyi sonuç alacaksam onu da düşünebilirim. Çoğu özelliğini barındırıyor ve PC software i var :)

Ge300 mx5'den daha iyi ve daha pahalı bir alet. Birebir takas etmek yazık olur, üstüne para almadiginiz sürece.
Illa Headrush istiyorsanız Gigboard modelini alın. Ekranı çok daha büyük ve daha kullanışlı
Aslında evet ben de memnun olmadığımdan değil de farklı soundlarlar elde edebilirim gibi geldi. Dinlediğim incelemelerde efektlerin doygunluğu ve netliği daha iyi gibi geldi mx5'in. Ge300 mesela delay veya reverb bu kadar iç içe girmiyor ton ile.

Line 6 kullanmadım,Sahne yapıyorsanız GE 300 ü kullanmaya devam ederdim yerinde olsam,cihazından sıkıldıysan illa farklı bir ton hissetmek istiyorsan sen bilirsin tabi ki.

Headrush prime,fractal,kemper,helix almayacaksan GE 300 satmazdım.

Gigboard ve benden bahsedilmiş sanırım...

İçindeki choptones paketleri iyiymiş,bende iki paketi koydum prime a,gerçekten çok başarılı ton kalitesi choptones un.

Geri