Nux mg-30 mu Line6 pod hd500x mi?

Merhaba arkadaşlar,otel sahnelerinde kullanmak için bu iki prosesörden birini almayı düşünüyorum.Piyasası daha canlı olduğundan bir nux mg-30 almayı düşünüyordum fakat line6 nın analog gibi tuş atamalarına sahip olması çok fazla aklımı çeldi.Ton kalitesi,kullanım rahatlığı açısından sizin görüşlerinizi merak ediyorum.Şimdiden teşekkürler...

Farklı bir marka prosesör kullanıyorum,nux modeli daha yeni ve güncel,line 6 modeli daha eski o yüzden yazılımsal ve uyumluluk karşılaştırması da senin için önemli.

Nux denedim tonlarını tutmadım,line 6 hd serisi sahne için daha kullanışlı.

Mooer GE 250 bakmanı da öneririm hatta bütçe müsaitse GE 300 gerçekten çok iyi cihazlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir marka prosesör kullanıyorum,nux modeli daha yeni ve güncel,line 6 modeli daha eski o yüzden yazılımsal ve uyumluluk karşılaştırması da senin için önemli.

Nux denedim tonlarını tutmadım,line 6 hd serisi sahne için daha kullanışlı.

Mooer GE 250 bakmanı da öneririm hatta bütçe müsaitse GE 300 gerçekten çok iyi cihazlar.
Mooer ge-250 benim bütçemi aşıyor maalesef. 2.elleri bile 10 bin liranın üstünde satılıyor. Nux mg-300 denemiştim ve elimdeki zoom g2 den sonra kullanınca elmas madeninde gibi hissetmiştim. Sizce tonları çok mu dijital?

Hocam kötü diyemem ama bana doğala çok uzak gelmişti,Mooer GE 300 kullandım,HeadRush prime kullanıyorum şu an elbet kıyaslamıyorum ama madem bu işten para kazanan birisiniz işinize yapabileceğiniz yatırımın maksimumunu yapardım yerinizde olsam.

Hocam kötü diyemem ama bana doğala çok uzak gelmişti,Mooer GE 300 kullandım,HeadRush prime kullanıyorum şu an elbet kıyaslamıyorum ama madem bu işten para kazanan birisiniz işinize yapabileceğiniz yatırımın maksimumunu yapardım yerinizde olsam.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim,henüz bu işten istediğim şekilde ve düzenli para kazanamıyorum bu nedenle çok bütçem çıkmıyor.Sanırım satması kolay olduğundan ilerde model yükseltebilmek adına nux mg30 alacağım.Teşekkürler..

eğer prosesörden anlıyorsan ve uğraşabilirim dersen düşünmeden direkt line 6 al derim. 2010'dan beri prosesör kullanan biriyim ve bugüne kadar yalnızca line 6 kullandım, (ilk prosesörüm digitech'i saymaz isek) gerçekten çok başarılı, hele ki hd500x...

eğer sahne yoksa direkt bi ses kartı ve plugin derim, ben şu an öyle yapıyorum.

eğer prosesörden anlıyorsan ve uğraşabilirim dersen düşünmeden direkt line 6 al derim. 2010'dan beri prosesör kullanan biriyim ve bugüne kadar yalnızca line 6 kullandım, (ilk prosesörüm digitech'i saymaz isek) gerçekten çok başarılı, hele ki hd500x...

eğer sahne yoksa direkt bi ses kartı ve plugin derim, ben şu an öyle yapıyorum.
Açıkçası prosesörden çok anlayan biri değilim elimdeki zoom g2 haricinde prosesör kullanmadım ve zoom g2 çok eski bir cihaz. Nux'un programının sadeliği vesaire benim için daha uygun olur sanırım çünkü başkasının tonlarını direkt kaydedebiliyoruz cihaza IR desteği de var. Bu işlerde çok iyi hale geldikten sonra daha iyi bir cihaza geçerim zaten sanırım. Bu arada ben aslında vokalim ve eğer grup kurabilirsem sanırım Nux mg-30 bana yeterli olacaktır. Sizce de yeterli olur mu? Teşekkürler...

Geri