Dream Theater - Under a Glass Moon solo cover

hep söylerim; kaliteli müzik insanı ileri taşır. bizim ülkede kendilerini rock grubu sanan duman, mor ötesi gibi çöplere de sakın bulaşma" dememe gerek yoktur sanırım.
çalmayı hiç bi zaman bırakma devam et.
bide merak ettim ders alıp almadığını

1 yil 9 ay için çok çok başarılı
nerdeyse 20 sene oldu hala calamam o soloyu tebrik ederim ben çok beğendim bence yeteneklisin ülkemiz şartlarında bu önemli mi hiç sanmıyorum cografya kader meselesi diyelim bu işin kaderinde bu var.
coğrafya önemli olmasaydı şuan bizim Serdar Öztop ile Michael Angelo yan yana olurdu.
bizim coğrafyamız, 700 yıl kadar önce arap yobazı icadı olan gerici islamın türklere yutturulmasıyla sağlam kazık yedi. üstüne bide futbolla kafayı bozan bi ülke olunca buradan bi halt olmaz. çocukluğumda elimden tutan olsaydı motokrosta çok üstlerde olurdum ama bura Türkiye işte. 2 karış toprağı olan ama sanata, motor sprorlarına sahip çıkan İtalyada doğmak varmış

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hep söylerim; kaliteli müzik insanı ileri taşır. bizim ülkede kendilerini rock grubu sanan duman, mor ötesi gibi çöplere de sakın bulaşma" dememe gerek yoktur sanırım.
çalmayı hiç bi zaman bırakma devam et.
bide merak ettim ders alıp almadığını
Hayır özel ders almadım hiç, bir kaç kez udemy kurslarını filan takip ettim ve son zamanlarda petruccinin metoduna çalışmaya başladım. Yorum için sana ve diğer yorum yazanlara teşekkür ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
5 yıldır çalıyorum hala bu seviyede değilim ustam günde 35 saat egzersiz mi yaptın naptın
Abartı seviyede bi egzersiz yapmadım ortalama 4-5 saat gitar çalıyorum. Hatta ilk başladığımda parmaklarımı biraz kontrol edebilene kadar egzersizle ilerledikten sonra bi 4 ay filan sadece istediğim soloları çalarak geliştim. 4.ayımda 7.aya kadar kötü çalsam bile master of puppets solosuna çalıştım. Çalmak istediğim soloları kötü çalsam bile üzerine gittim kanalımda ilk videolarda belli zaten kötü olmasına rağmen çaldığım. 5 aydır sweep ve alternate picking egzersizi çalışıyorum 1-2 aydır da gam çalışıp doğaçlama deniyorum. Yani işin kısası kendimi zorlamadan sıkılana kadar çalıştım. Özellikle son 5 aydır çok daha verim alarak çalışıyorum.

Geri