Gitar Önerisi (gibi bir şey) Lütfen

Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle. Kafamı karıştıran bir konuda danışmak istiyorum. Elimde Epiphone Explorer (Korina 58' Ebony) gitar var. Lakin artık biraz daha kaliteli malzemeleri olan bir gitara geçmek istiyorum. Bu gitar elbette ki çok güzel çok memnunum hani biraz yeni gitar alma isteği olsun biraz da aktif manyetikli bir tık daha kaliteli malzemeleri olan -köprü burgu vs- bir gitara geçme isteği olsun bu doğrultularda bir karar vermek istiyorum. Öncelikle sorum şu elimdeki gitarı EMG ler ile upgradeleyip köprü ve burgu değiştirmeye değer mi? Ankara'da yaşıyorum. Ankara'da Sarp Abi'yi bilirsiniz muhtemelen Sarp Yılmaz Özatalay; bana bu gitara para harcamamamı söylemişti. O nedenle de biraz soruyorum kararsız kaldığım için. Yoksa bu gitarı satıp aşağı yukarı isteklerime göre yeni bir gitar mı almalıyım? Eğer bu yönde bir karar vereceksem aklımda LTD Eclipse Ec 401 modeli var şimdilik. Teşekkür ediyorum şimdiden herkese

Sarp dediyse vardır bir bildiği. Madem ben artık gercekten kaliteli bir gitara geçmek istiyorum diyorsun, Ec401 yerine ikinci el ec1000, mh 1000 veya h1000 deluxe serilerine bakmanı tavsiye ederim. Bunlar gerçekten de her yönüyle üst düzey gitarlar. 401 de güzel gitardır ama 1000 deluxe serisiyle aynı seviyede degiller.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sarp dediyse vardır bir bildiği. Madem ben artık gercekten kaliteli bir gitara geçmek istiyorum diyorsun, Ec401 yerine ikinci el ec1000, mh 1000 veya h1000 deluxe serilerine bakmanı tavsiye ederim. Bunlar gerçekten de her yönüyle üst düzey gitarlar. 401 de güzel gitardır ama 1000 deluxe serisiyle aynı seviyede degiller.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. 2. El temiz güzel bi ec1000 bulabilirsem elbette onu düşünürüm lakin bu seferde taksit vs biraz sorun yapacak. bakınıyorum ama... çok teşekkür ederim

Geri