Jak kablomun başı amfinin içinde kaldı nasıl çıkartabilirim

Bugün gitar çalıyordum.Kablomu amfiden çıkartırken bi baktım ki başı içinde kaldı.Bunu nasıl çıkartabilirim.

Dosyalar

• IMG_8311.jpeg
    IMG_8311.jpeg
    1.3 MB · Gösterim: 88
  • IMG_8314.jpeg
    IMG_8314.jpeg
    1.3 MB · Gösterim: 76
  • IMG_8313.jpeg
    IMG_8313.jpeg
    1.5 MB · Gösterim: 70
Bugün gitar çalıyordum.Kablomu amfiden çıkartırken bi baktım ki başı içinde kaldı.Bunu nasıl çıkartabilirim.
Geçmiş olsun, geçen sene benimde aynı şey başıma gelmişti çok lanet birşeydi. Kendim birşeyler yapmaya çalışmıştım japon yapıştırıcını kürdana döktüm çıkartmayı falan denedim olmadı. sonra o jack girişindeki tutan metali biraz yukarı kaldırayım dedim yaptım çıktı AMA o geri öyle bir miktar havada kaldığından temassızlık yapıp durdu. en son çıkamadım işin içinden elektrikçiye götürdüm bir şekilde halletti. varsa şehrinde müzik atolyesi gibi birşey oraya yoksa bir elektrikçiye götür durumu izah et.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de bi 1 saattir falan uğraşıyorum tornavidayla çıkartmaya çalıştım olmadı mıknatısla çekmeye çalıştım çıkmadı amfinin kapağını çıkarttım ama etrafı kapalıydı gene çıkartamadım bugün bi elektrikçiye götürüyüm o zaman off ne güzel gitar çalıyordum ya tüm hevesim kaçtı

ben de bi 1 saattir falan uğraşıyorum tornavidayla çıkartmaya çalıştım olmadı mıknatısla çekmeye çalıştım çıkmadı amfinin kapağını çıkarttım ama etrafı kapalıydı gene çıkartamadım bugün bi elektrikçiye götürüyüm o zaman off ne güzel gitar çalıyordum ya tüm hevesim kaçtı
İyi edersin götürürsen. çok sürmez zaten ama işte bilen biri yaparsa.

Geri