Tremol-No'yu yurtdışından getirmek

Thomann'dan Tremol-No Small Clamp alıcam, 150€'yu geçmez diye düşünüyorum çünkü fiyatı 75€ filan, kargo da 30€ . Ne kadar vergi öderim ben bu 75€ (2.345 TL)'nin üstüne?

her kombinasyon anlatıldı ... 150 altı üstü, kargolu, kargosuz vs

ayrıca amazon'dan söylersen vergi kısmıyla da uğraşmadan kapına geliyor direkt fiyatın içinde

Amazon product ASIN B004MNCLIA

varsa amazon'dan isteyin... bir yaşlımız için spesifik bir ortopedik terlik lazım oldu Türkiye'de yok... fiyatı da limit altında... tüm ücretler zaten sepette peşin ödeniyor, abartmıyorum USA'dan 72 saat dolmadan kapımdaydı.. tabi express shipping seçtim düz posta değil...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
varsa amazon'dan isteyin... bir yaşlımız için spesifik bir ortopedik terlik lazım oldu Türkiye'de yok... fiyatı da limit altında... tüm ücretler zaten sepette peşin ödeniyor, abartmıyorum USA'dan 72 saat dolmadan kapımdaydı.. tabi express shipping seçtim düz posta değil...
Amazon USA'den getirince 2.800 gibi bir fiyat oluyor, Amazon Türkiye'den giriş yapınca yine yurt dışı ama hem daha pahalı hem aylar sürüyor tahmini teslimatta. Ben de alabilirim USA'den. Teşekkür ederim.

amazon hesabın varsa aynı olmalı.. prime varsa daha da iyi.. aylar sürmemesi lazım... amazonTR üzerinden elixir tel istemiştim bir ara, satıcı Almanya idi... 48 saat dolmadan elimdeydi

Geri