Nux MG30 İçin Hazır Presetleri Nerede Bulabiliriz?

Merhabalar,
Yakın zamanda Nux MG30 satın aldım. Bu cihaz için hazır presetler bulup kurcalamak istiyorum. Bu tür paylaşımların yapıldığı özel bir mecra var mdıır? telegram grubu vb... Veya forum içinde bu tür ekipmanları kullananların paylaşım yaptığı bir alan var mıdır bulamadım. Şimdiden teşekkürler :)

Dosyalar

• nux.jpeg
    nux.jpeg
    391.9 KB · Gösterim: 47
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anıl Yazar'ın sahne tonlari videosu vardi onun altina link koymustu indirmek icin oraya bakabilirsin.
Evet oradaki tonları hemen indirmiştim 🥳 Ama genel olarak Nux Mg30 veya bu prosesöre yüklenebilecek presetlerin bulunduğu bir platform var mdır? Örnek veriyorum metalica, mor ve ötesi tool, muse vb grupların popüler parçalarının presetlerini listeleyip indirebileceğimiz bir platform?
Bu arada öneri için teşekkür ederim 🙏 Sizde de mi Mg30 mevcut?

Ek olarak böyle bir telegram grubu da varmış: rubenzarate82

Evet oradaki tonları hemen indirmiştim 🥳 Ama genel olarak Nux Mg30 veya bu prosesöre yüklenebilecek presetlerin bulunduğu bir platform var mdır? Örnek veriyorum metalica, mor ve ötesi tool, muse vb grupların popüler parçalarının presetlerini listeleyip indirebileceğimiz bir platform?
Bu arada öneri için teşekkür ederim 🙏 Sizde de mi Mg30 mevcut?

Ek olarak böyle bir telegram grubu da varmış: rubenzarate82
O cloud isi headrushta bias fxde falan vardi. Bende gt1 var, youtubea gt1 presets yazip oradan indiriyorum hepsini, begendiklerimi birakiyorum. Cogunlukla sacma tonlar oluyor. Ancak bu aralar direct monitoru kapatip ses karti gibi bilgisayardan plugin acip caliyorum.

Geri