Elektro gitar efektler

Arkadaşlar, sosyal medyada sürekli görüyorum gitara bağırma sesleri olsun atari oyun sesleri olsun çok farklı şekilde efekt yükleyen bile var (hatta ahlayan karı bile var ). Bu efektler nasıl elde ediliyor herhalde hepsine ait ayrı ayrı bir pedal yoktur. Tahminimce fl Studio tarzı bişey ama tam bilmiyorum bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

Arkadaşlar, sosyal medyada sürekli görüyorum gitara bağırma sesleri olsun atari oyun sesleri olsun çok farklı şekilde efekt yükleyen bile var (hatta ahlayan karı bile var ). Bu efektler nasıl elde ediliyor herhalde hepsine ait ayrı ayrı bir pedal yoktur. Tahminimce fl Studio tarzı bişey ama tam bilmiyorum bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
gitarda ahlayan kari sesi mi çıkarmak istiyorsun :O

Merhaba,

Tabii çıkarabilirsin farklı sesler örneğin roland gr 55 bu konuda çok başarılı. Ses kartın varsa FL ve benzeri DAW programlarında farklı plug'inlerle yine çıkarabilirsin.

fc707d41bfc02e93bd4f16268a0a43f1.jpeg

genç arkadaş... bu forum müzik ve ve genel bilgi paylaşımı odaklı belli bir tarzı olan ortam... bu tip misojen ve ergen muhabbetinin yeri yok... bir anlık heyecanla arkadaşlarla okul kantininde takılıyoz ruh haliyle yazdıysan eyvallah ama sorularına cevap arıyorsan ve ciddiye alınmak istiyorsan daha nezih bir iletişim dili daha çok yol aldırır sana .... en azından bu forumda

Geri