Yamaha thr 30 yardım lazım

Öncelikle merhabalar herkese günaydın,uzun süredir gitar çalıyorum ve Yamaha thr 30 kullanıyorum ancak amfiyi çok düz kullanıyorum.Telefona bağlamayi denemiştim ama olmadı amfide Bluetooth açıyorum telefondada bağlanıyorda ama uygulamadan bir şey yaptığımda hiçbir şey değişmiyor maalesef ve baya bı denedim olmadı.Bu yüzden bilgisiyara bağlamak istiyorum nasıl bağlayabilirim ve bağlandıktan sonra hangi uygulamalar ile çeşitli tonlar bulabilirim ? Simdiden ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

kendi uygulaması dışında başka bir uygulama ile ton bulamazsın... thr mükemmel bir amfi, sadece panel ayarları ile bile sahneye çıkarsın o derece... bt ile bağlanmayı çöz ve kendi uygulaması ile panede olmayan bazı ayarları kurcala (farklı kabinler, compressor vs) , ayrıca uygulama içinde preset'ler de var... yani thr ile tatmin olmadım bana başka app önerin demek biraz saçma olur şu aşamada
bilgisayar versiyonu da var ama birebir aynısı zaten... onu sadece senede bir filan firmware çıkarsa o zaman kullanırsın... bt ile gayet güzel bağlanıyor ve en ufak gecikme vs olmadan tüm ayarlar yapılabiliyor, ben paneli ellemeyeli aylar oldu sürekli ipad ie kontrol ediyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi uygulaması dışında başka bir uygulama ile ton bulamazsın... thr mükemmel bir amfi, sadece panel ayarları ile bile sahneye çıkarsın o derece... bt ile bağlanmayı çöz ve kendi uygulaması ile panede olmayan bazı ayarları kurcala (farklı kabinler, compressor vs) , ayrıca uygulama içinde preset'ler de var... yani thr ile tatmin olmadım bana başka app önerin demek biraz saçma olur şu aşamada
bilgisayar versiyonu da var ama birebir aynısı zaten... onu sadece senede bir filan firmware çıkarsa o zaman kullanırsın... bt ile gayet güzel bağlanıyor ve en ufak gecikme vs olmadan tüm ayarlar yapılabiliyor, ben paneli ellemeyeli aylar oldu sürekli ipad ie kontrol ediyorum
Teşekkürler hocam bilgisiyardakine nasıl bağlanılabiliyor biliyor musunuz ? çünkü telefona gerçekten bağlamayamadim 2 saat uğraştım eskiden denemiştim bağlanmıştı ama artık olmuyo neden bilmiyorum.Telefona bağlanıyor hatta bişi açtığımda amfiden ses de geliyor ama thr remote girdiğimde ayar yaptığımda hiçbir şey olmuyo ayarları kaydetmem falan mı lazım yani mesela giriyom gaini artiriyom birşey olmuyo

uygulama birebir aynı... sadece bilgisayara usb ile bağlanıyor bt değil
sorun bt bağlantın gibi... cihaza unuttur yeniden bt bağlantı kur... apple'cıyım ben, diğer cihaz veya işletim sistemleri için fikrim yok

uygulama birebir aynı... sadece bilgisayara usb ile bağlanıyor bt değil
sorun bt bağlantın gibi... cihaza unuttur yeniden bt bağlantı kur... apple'cıyım ben, diğer cihaz veya işletim sistemleri için fikrim yok
Tmm hocam teşekkürler unut olayını yapmıştım maalesef bencede sorun bt de ondan dolayı USB kablosu alıp bilgisiyari bağlamayı denicem ama normalde uygulamaya bağlandığında mesela en basitinden masteri kistik direk amfide belli oluyor dimi kaydetmeye falan gerek yok

anında interaktif çalışıyor ama bir daha bağlandığında aynı yerden devam edeyim dersen yaptığın değişiklikleri sol üstten Save yaparak amfideki 5 preset düğmesine kaydedebilirsin istersen

anında interaktif çalışıyor ama bir daha bağlandığında aynı yerden devam edeyim dersen yaptığın değişiklikleri sol üstten Save yaparak amfideki 5 preset düğmesine kaydedebilirsin istersen
Teşekkürler hocam bugün USB kablosu almaya gitcem uygun çok teşekkür ederim.Umarim bilgisiyarda bağlayabilirim çünkü telefonda yt den mesela drum beat açıyorum çalarken eşlik olması için calisiyo sorunsuz bı uygulamada sıkıntı var.

Son düzenleme:
bütün olası sorunları eledin ve çözümün usb kablo olduğuna mı karar verdin? mesela wifi kapatıp sadece bt denedin mi? sen app kontrol etmeye çalışırken arka planda belki telefonun update ediyor kendini vs... ya da THR'ı factory reset yap baştan bağlan gibi...

bütün olası sorunları eledin ve çözümün usb kablo olduğuna mı karar verdin? mesela wifi kapatıp sadece bt denedin mi? sen app kontrol etmeye çalışırken arka planda belki telefonun update ediyor kendini vs... ya da THR'ı factory reset yap baştan bağlan gibi...
Hocam dediklerinizi yaptım uygulamayı sildim yukledim uygulama yukluyken önbellek veri silip denedim wifi kapatıp denedim bir sürü şey denedim sadece 2 saat buna uğraştım.Yoksa bende isterim telefondan daha pratik olur.

Geri