Thomandan Bu Gitarı Aldım

Beyler , Thomandan Bu gitarı aldım , kullanan var mı ? Nasıldır tonları , açıkcası çok merak ediyorum . Elinde bu gitardan olan varsa yorum yapabilirse sevinirim .
IMG_20240101_230044.jpg

Hayırlı olsun, ben daha bugün buna baktım güzel gitara benziyor, ben de sahne için bi tele ya da strat alacağım gitar gelince görüşlerini paylaşırsan sevinirim hocam.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun, ben daha bugün buna baktım güzel gitara benziyor, ben de sahne için bi tele ya da strat alacağım gitar gelince görüşlerini paylaşırsan sevinirim hocam.
Tabiki paylaşırım , ben de çok merak ediyorum açıkcası yeni bir ses kartı aldım focusrite amfi olmadigi icin onunla denemeler yapacagim . Umarim tonlari guzeldir . Ben de ayni markanin telesini cok begenmistim ama strat daha cok tarzima hitap ettigi icin bunu aldım .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarın tonunu merak ediyordunuz , kayit programlarını öğrenmeye çalışıyorum fazla iyi kayit olmadi ama yine de tonlarina bakarsiniz . Amfi similasyonlari ile ayar cektim , böyle bir kayit aldım . Merak ediyorsaniz indirip dinleyebilirsiniz .

Kayıt çok güzel geliyor. Gitarın genel işçiliği nasıl? Çalarken verdiği hissiyatı da merak ettim.
Evet, aslında bunları duymak daha anlamlı olur. Kayıt neticede icra ve sinyal işleme becerisi ile ilgili.
Bu arada kayıtta ciddi bir single coil gürültüsü duymadım. Belki gain düzeyleri yüksek olmadığı içindir ama yine de ilgilimi çekti. Normalde bu düzeyde bir gitarda drive efektleri ile epey gürültü olması da beklenebilir çünkü.

Geri