ID core v2 amfiyi satıp scarlet gen 3 alınır mı?

Merhabalar, neredeyse 1 yıldır gitar çalıyorum, ve id core 10 v2 amfi kullanıyorum ancak uzun süredir kafamda bir ses kartı alıp onu kullanmak var. Bias fx2 kullanmayı düşünüyorum ve gayet iyi bir setup ve output cihazım var, sizce amfimi satıp ses kartına yönelmeli miyim?

Not: sadece evde kendim için tıngırdatıyorum kayıt aldığım söylenemez. Kulaklığım blackshark v2 pro

Son düzenleme:
sizce bizce değil... istiyorsan amfi istiyorsan kart... artılar, eksiler neyse senin için o

bias fx2'den çok daha iyi programlar var:

gitar için oyuncu kulaklığı değil daha müzik odaklı referans kulaklığı veya en azında nötr bir kulaklık tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@solitude71 çok sağolun, sizce mesa boogie amfiler en iyi hangi programda çalışır? John petruccinin metallica vs. bunların tonunu en iyi hangi programda yakalayabilirim?

Bu işin öyle basit bir cevabı yok... bu sonsuz karadeliğe girmeye niyetim de yok ama yine de benim en başarılı bulduğum 2 örneği yazayım... zaten dünyanın en iyi uygulamasını kursan iş senin hopalöründe bitecek... sonra logitech PC hoparlörü ile çalıp niye olmadı deme :)

İD core ses kartı olarak kullanılabiliyor diye biliyorum. Galiba black insider programını indirmek gerekiyordu. Bunu araştırırsanız belki id core size yeterli olabilir.

Geri