Guitar Link alınır mı?

Param yok ve gitarımı bilgisayara bağlamak istiyorum en ucuz şekilde bunu Guitar link ile yapmayı düşünüyorum gerekli pluginlere erişimim var. World of Warcraft hesabımı satıp Guitar link almalı mıyım.

Not:Evde kendi başıma çalıyorum konser vermiyorum yeni başladım ve gitar hakkında bilgim yok.

Pek iyi bir ses çıkaracağını sanmıyorum. Bazen insanlar hiç ses kartı olmadan çevirici ile bağlamaya çalışıyorlar hiç iyi bir ses çıkmıyor bundan çıkan ses de ona benzeyecektir. Biraz bütçe yapıp ikinci el dandik de olsa ses kartı bakmaya çalışın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek iyi bir ses çıkaracağını sanmıyorum. Bazen insanlar hiç ses kartı olmadan çevirici ile bağlamaya çalışıyorlar hiç iyi bir ses çıkmıyor bundan çıkan ses de ona benzeyecektir. Biraz bütçe yapıp ikinci el dandik de olsa ses kartı bakmaya çalışın.
VST'ler ve Programlardan anlıyorum izlediğim bazı videolara göre doğru Plugin ve VST kullanımı ile bu açığı giderebilirim

VST'ler ve Programlardan anlıyorum izlediğim bazı videolara göre doğru Plugin ve VST kullanımı ile bu açığı giderebilirim
Zincirin en zayıf noktası en zayıf halkasıdır mantığıyla ilerlediğimiz zaman işler değişiyor. Bu gibi aletlerin kalitesi tartışılır. Hiç paranız yoksa ve gitara yeni başlamışsanız kulaklık amfisi gibi bir ekipmanla pratik yaparak ilerleyip zamanla daha iyi ekipmanlar alabilirsiniz ancak böyle bir aletle evde çalacağım olur mu işi biraz sakata geliyor beklediğinizi alamayınca hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Geri