Elektro gitardan ses gelmiyor

Elektro gitarımı amfiye bağladığım zaman ses gelmiyor gitari alali 1 yil olmak uzere cok fazla calmiyodum amfiye falan da pek baglamiyorum dun bagladigimda ses gelmiyordu biraz arastirma yaptim sokete dokunup cizirti geliyo mu diye baktim geliyo sanirim amfide veya kabloda sorun yok neden olabilir lutfen yardim edin yasadigim yerde gitar tamiri yapan bir yer yok kendim halletmeliyim

Volume düğmesi temassızlık yapıyor olabilir bir iki dakika sağa sola çevir düzelmezse manyetik değiştiren switch ile oyna, bazen switch temassızlık yapıyordu bende de

ampli drive konumunda ve kablo ampliye baglı ama gitara takılı değilken kablo ucuna elinle dokununca gürültü var mı, bir tür nnnn sesi gibi.

Gitarın giriş kısmında temassızlık olabillir, Gitarın manyetikleri hasar görmüş ya da sadece kabloları çıkmış olabilir... bir sürü ihtimal var. Arkadaşların ve benim dediklerimi test ederek sorunu bulabilirsiniz ya da bir lüthiere götürüp bakmasını rica edebilirsiniz.

basit bir lehim gerekiyor gibi görünüyor, elektrikli ev aletleri veya elektronik aletleri tamir eden bir usta veya meslek liselerinin elektrik bölümlerinde okuyan birisi bile kontrol edebilir. Gitarın elektrik aksamı 1950'lerin teknolojisi sonuçta.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
basit bir lehim gerekiyor gibi görünüyor, elektrikli ev aletleri veya elektronik aletleri tamir eden bir usta veya meslek liselerinin elektrik bölümlerinde okuyan birisi bile kontrol edebilir. Gitarın elektrik aksamı 1950'lerin teknolojisi sonuçta.
dediginiz gibi bu tarz islerden anlayan birisine gosterecegim yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim

Geri