6.35mm çıkışlı amfi, 3.5mm dönüştürücü takılıp kulaklıkla kullanılabilir mi?

Merhaba. Elektrogitar sahibiyim ve apartmanda oturduğum için çok ses çıkarmasını da istemiyorum.
İnternetten baktığımda amfimin kulaklık çıkışının olduğu bölümün 6.35mm çıkışa sahip olduğunu gördüm, elimde fazla bütçem olmadığı için de bu çıkışa uygun bir kulaklık alamıyorum.

6.35'i 3.5mm ye dönüştüren aparat alıp elimdeki kaliteli kulaklığı amfiye bağlamak istiyorum.
Size asıl sorum şu alacak, amfiye herhangi bir zarar veya kulaklığıma herhangi bir zarar verir mi ve ses kalitesi çok mu yerin dibinde gelir?

Düşüncelerinizi almaktan memnun olurum.
Teşekkürler.

amfi nedir?
çoğu amfinin kulaklık çıkıı aman aman değildir, bir de aktara aktara jack'ler üzerinden ... bu arada son derece sessiz de çalabileceğin amfiler var, telin çıkaracağı çıplak tel yok olmayacağına göre amfiyi değiştirmeyi de düşünebilirsin belki... sürekli kulaklıkla çalmak rahatsız edici olur uzun vadede

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amfi nedir?
çoğu amfinin kulaklık çıkıı aman aman değildir, bir de aktara aktara jack'ler üzerinden ... bu arada son derece sessiz de çalabileceğin amfiler var, telin çıkaracağı çıplak tel yok olmayacağına göre amfiyi değiştirmeyi de düşünebilirsin belki... sürekli kulaklıkla çalmak rahatsız edici olur uzun vadede

Amfiyi bir dostum hediye etti kalitesini pek bilmiyorum araştırmadım da amfinin arkasında şu yazıyor:MGA-25USB-BT Markası midex
Ancak gitarı kendim aldım ekte belirttiğim linkteki gitar tıpatıp aynısıdır
IBANEZ GRX70QA-TBB Transparent Blue Burst Elektro Gitar Fiyatı, Ãzellikleri | Zuhal Müzik
renk aynı olmasa da gitar aynısı

gitarın da etkisi olur mu diye onu da eklemek geldi içimden
yanıtınız için teşekkürler.

Geri