Satılık Marcus Miller V7 2.Gen 4 Telli 1 Yıllık Tertemiz Bass Gitar

Takasa
Kapalı
Fiyat
19000
Para Birimi
TL
1 Sene Önce İstanbul Senkop Müzik'ten aldığım Marcus Miller v7 Gen.2 4S gitarımı satıyorum. Herhangi bir makyaj sıkıntısı yoktur. çizik krıık bozuk bi kısmı yoktur. Düzenli aralıklarla tüm bakımları Ankara DO-RE Müzik'te yapılmıştır. Eğitim vb. sebeplerle hiç kullanılmamıştır. Sadece bass gitarist tarafından bilinçli kullanımı söz konusudur. Tertemiz bakılmıştır. Üzerinde daha 1.5 aylık Elixir tel vardır. Aktif - Pasif switch özelliğiyle ister aktif ister pasif mode kullanabilirsiniz. Farklı tone ayarlamaları ile istediğiniz tonu alabilirsiniz. Çok çeşitli sound almanızı sağlayan hem sahne için hem stüdyo veya kayıt vb. için çok iyi bir enstrüman. Tam bir fiyat performans ürünü. Bilenler konuya hakimdir Gen2 olması özellikle bu seride çok önemli çünkü Gen1 de olan tüm hatalar düzeltilmiştir. Bence SIRE Marcus Miller Serisinin en iyi gitarları V7 serisidir. Ben de o yüzden v7 satın almıştım. Değiştirme sebebim American Fender alıyorum o yüzden gitarımla vedalaşmam gerekiyo. SIRE Orjinal Case yanında verilecektir.
FİYAT : 19.000 TL
NOT: Gitarın fotoları için Whatsapp'dan yazabilirsiniz.
Ayrıca isteyene HARTKE marka bass gitar pedalını da satabilirim. (2500 TL)
ciddi alıcılar için tel no: 0505 963 44 00 (Sadece Whatsapp lütfen)

Son düzenleme:
Geri