Arama sonuçları

 1. Tremolo vida sıkışması sorunu

  Merhaba 2 yıldır kullanmadığım gitarımı yenilemek istiyorum. Fakat tremolo bloğunu yaylara bağlayan vidalar sıkışmış durumda kesinlikle dönmüyor. Tornavida tam oturmuyor. Bu tür durumlarda nasıl döndürebilir yada çıkarabiliriz bu vidaları? Fotoyu da koyuyorum daha iyi anlaşılması açısından.
 2. volume / expresssion pedalı önerisi

  Merhaba pasif volume pedalına ihtiyacım var 100 ile 500 k ohm arasında ama çoğu pedal ohm değerini yazmıyor sitesinde. Bu konuda bir bilgisi olan var mı uygun pedalı nasıl bulabilirim? Ve ya uymayan ohm değerinde kullansam ne gibi eksileri olur ?
 3. Amfi Headphones Out'dan Kayıt Sorunu

  Merhabalar Amfimin yanlnızca headphones out çıkışı var. Kulaklık takınca ses alıyorum fakat ses kartına direk giriş yaptığımda sinyal gelmiyor. Sebebi nedir ? Line out mı gerekli illa ses kartına giriş için ? Veya headphones out 'dan kayıt için ne yapmam gerekir ? Yardımcı olabilecek...
 4. Boss Rc20xl Adaptor Sorunu ?

  elimde boss rc20xl var. fakat adaptörünü bulamıyorum. sitesinde önerdiği adaptor psa 120 bende psa 230p var. psa 120 şöyle psa 230p ie şöyle: 230p yi bu alette kullanmam da bi sakınca olur mu ? elektrik hakkında hiç bi bilgim yok.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler