Arama sonuçları

 1. Into The Wild - 2007

  Society bir de Hard Sun.
 2. The Fall (2006) imdb= 8.0 point

  Mükemmel. 3 adam birlikte izleyip ağladık. Mekanlar harika.
 3. RocknRolla (2008)

  Guy Ritchie harikalarından birisi daha. Devamı gelse bir an önce. The Real RocknRolla!
 4. Kaçak

  "Ölünür de" güzel parça.
 5. South Park

  http://www.southparkstudios.com/episodes/267112 "You Have 0 Friends" bölümüyle yardırmış ve yarmıştır.
 6. EURO 2016'ya Aday Ülkeyiz Fakat Listede Trabzon Yok.

  Alamayalım inşallah e mi
 7. Inglourious Basterds

  Tam eğlenmelik Tarantino filmi.
 8. Into The Wild - 2007

  Into the Wild Benim bir kaç senedir benzerini yapmak istediğim olayın yaşanmış hikayesi. Christopher'ın bunu yapmasının sebebi ailesi. Benim yapamama sebebim ailem. Tek engelleyen şey bu. Onun gitmesinin sebebi, benim gidemememin sebebi. Bugün değil, yarın değil ama seneler sonra ben de...
 9. Sizin Senaryonuz

  http://caytostayran.blogspot.com/2010/02/dogaclama-1.html İnternetsiz kaldığımız bir gecede 3-4 saat boyunca doğaçlama çektiğimiz videolardan birisi. :) Ara sıra lazım böyle geceler.. :) - oyuncu-yönetmen-senarist yeni film kamera arkası görüntüleri-
 10. Emre Aydın

  gripin - durma yağmur durma emre aydın - beni unutma bi arkadaşımın dediğine göre. malum aynı şarkının cover'ı bu ikisi. şarkının tüm haklarını gripin almış. şarkı piyasaya çıkmadan 2 gün önce emre aydın yanlışlıkla aynı cover'ı piyasaya sürmüş. ve mahkemelik olmuşlar.
 11. Aşkı En iyi tanımlayan filmler

  eşkıya'da da o efsane sahne çok iyi anlatır. "berfo: sevdiğin kadını kıytırık bir herifin hayatı için harcadın. halbuki o kadın seni bir ömür bekledi. hayatın sevda karşısında ne önemi var? baran: doğru... sevdanın karşısında hayatın ne önemi var?"
 12. Sizin Senaryonuz

  Hali hazırda yazılmayı bekleyen kafamda tasarladığım 2-3 senaryo var. Yazmaya başlarsam bitiricem de. Bir kaç ay sonra başlayacağım umarım.
 13. Sizin Senaryonuz

  ben de adam gibi istanbul'un fethinin film olmasını çok istiyorum. sağlam bir bütçeyle tüm dünyaya izletilecek türk-yabancı ortak yapımı bir film hayalimdeki.
 14. Unutulmaz film replikleri

  -s.çmak da yasak mı kurban +ee değil -o zaman yatta suratuğa s.çam itoğlu it kibar feyzo :D efsane!
 15. Bazuka (iskenderun)

  başarılar kardeşim.. bekliyoruz yeni şarkıları..
 16. How I Met Your Mother

  en son 23'ü izledim bu sezon. uzattıkça uzatıyolar. 23te hayatımı değiştiren dediği durumda stella'nın çıkmasına ayar olmuştum. görelim artık şu anneyi daa.
 17. Aşkınla Ne GRİP Hallere Düştüm ( Kısa filmimiz)

  vay be ne heyecan yaşamıştık geçen yılın bu zamanlarında. ilk 10 a da giremedik zaten mk. :D
 18. 29 mart 2009 yerel seçimleri

  bi de bu seçimlerde akp'deki düşüşün temel nedeni ankara ve istanbul'da kaybettiği oylardır. iki büyükşehirdeki seçmen sayısının fazlalığı türkiye'ye oranlandığında fark ortaya çıkıyor zaten. bu da kılıçdaroğlu'nun başarısı sayesinde gerçekleşti. ve melih gökçek'in kaybettirdiği oylar ile. ona...
 19. 29 mart 2009 yerel seçimleri

  chp iktidara gelebilmek için ne yapmalı. ne yapmalı ki öncelerde anap'a dyp'ye oy verenler şimdilerde akp'ye oy verenler chp'ye oy versin. bu yüksek oy oranlarına ulaşan 2 parti anap ve dyp merkez sağ partileriydi. akp de kendini öyle gösterme çabasında. ve bu tabana oy verme alışkanlığı olan...
 20. 29 mart 2009 yerel seçimleri

  sol nedir, sağ nedir? sol gelince ne gibi uygulamalar yapar da ülke düzlüğe çıkar ya da sağ gelince? eğer solun gelmesinin istenmesinin ana sebebi laiklik, cumhuriyet elden gidiyor gibi korkularsa böyle birşey olamaz Türkiye'de. kimse izin vermez. değişim lazım başka çaresi yok bu işin!
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler