Arama sonuçları

 1. Klavye Mediamarkt İade

  Arkadaşlar olayı anlatayım ben 700 gibi bir bütçe ile mediamarkta klavye için gittim. Orada bana apex 3 ü önerdiler "mekanik" diye. Sonra bu mkeanik çıkmadı biz de iade etmeye gittik edeceklerdi de zaten fakat orada yok yarı mekaniktir falan diyerek geri döndürdüler. Sonra ben araştırdım bu...
 2. Schecter Sun Valley Super Shredder Fr Sustainiac

  Gitar acayip hoşuma gidiyor... Sizin düşünceleriniz neler? Değer mi?
 3. Solar AB1.6S

  https://m.thomann.de/intl/solar_guitars_ab_1.6s_antique_silver.htm?i11l=en_GB%3ATR.TRY%3AEUR Thomann'da geziyordum ve karşıma çıktı. Müthiş gözüküyor. Tek aklıma takılan gitarın arkasında headstock ile sapı birleştiren kısımdaki boynuzun olmaması... Acaba boynuz olmaması yüzünden çatlama yaratır...
 4. Jackson SL3M

  900$ Değer mi? Hakkında düşünceleriniz?
 5. Andertons Jackson

  Arkadaşlar bildiğiniz üzere Thomann, Fender ve markalarını (Jackson,Charvel..) Türkiye'ye yollamıyor. Bir arkadaşım ülkemizde olmayan bir model jackson istiyor. Andertons yollayabilir mi? gitar; Jackson Pro Series Soloist SL3M In Rainbow Crackle - Andertons Music Co.
 6. Neck Manyetiğin Bantlanması

  Arkadaşlar neden dimebag vs. neck manyetiğin yanlarını bantlıyor?
 7. Jem7 Tokatlayan Süper Charvel Pro Mod DK24

  Bu ironi değil abilerim, jem7 olmuş 3000$, 999$ lik charvel pro mod harbi tokatlıyor gibi, youtube da buldum videoyu fakat telefondan kaynaklı şu an link atamıyorum jem vs charvel yazın bulursunuz...
 8. Jackson vs Charvel

  So Cal, San Dimas mı, Dk2,3 veya SL2P mi? Bir de sizce hiç bulaşmayıp ibanez prestige mi almak lazım?
 9. Jackson Single Coil

  Jackson Pro Serisi Dinky™ DK3QM Akçaağaç Klavye Chlorine Burst - Zuhal Müzik Çok klişe olacak ama bu gitarla metal yapılır mı? HSS dizilimli çünkü? Her gitarla metal yapılır vs. olayına girmeyelim lütfen.Biliyorum. Teşekkürler, Saygılar.
 10. En güzel inlayler

  Gördüğünüz en güzel klavye inlayler nelerdi? benim Ibanez SHRG1z
 11. PRESTİGE TOKATLAYAN MASUM CORT

  tamam güzel gitar da abartmayın şu m600 ü yav :)
 12. Ibanez Üst Seviye

  https://m.thomann.de/intl/ibanez_rg652ahm_ngb_prestige.htm?i11l=en_GB%3ATR.TRY%3AEUR https://m.thomann.de/intl/ibanez_rg6ppbfx_tsr_premium.htm?i11l=en_GB%3ATR.TRY%3AEUR https://m.thomann.de/intl/ibanez_rg5120m_fcn.htm?i11l=en_GB%3ATR.TRY%3AEUR Hangisi sizce arkadaşlar? biliyorum farklı seriler...
 13. gitarımın tellerini söktüm

  yeni tel sipariş edeceğim diye telleri söktüm. Kargo vs bekleme durumu olacağından, yerinde telsiz duran elektro gitarım stand da beklerken bir sorun yaratır mı ?
 14. boss katana air kablosuz mucize

  nasıl hocam amfi? wireless falanmış değerli forum üyeleri sizce 4.600e değer mi? Tonları çok iyiymiş diyolar.
 15. Çaldığınız en rahat gitarlar?

  Turkrock forumundaki değerli arkadaşlar, çaldığınız en rahat gitarlar nelerdi ve neden rahat sizce?
 16. Jackson Warrior Kasa

  Sizce nasıl? Görüntü vs. Artıları eksileri neler? Tutuş şekli nasıl? Hafifliği nasıl?
 17. EC1000 Manyetik

  Ec1000 duncan ile ec1000 fluence arasında kaldım. Daha önce hiç fishman kullanmadım nasıl? Coil tap var galiba? Düşünceleriniz neler?
 18. Solo tips

  Değerli forum üyeleri, buraya solo hakkında tecrübelerinizi, kolay ama etkili solo hareketlerini, sololarımızda kullanabileceğimiz estetik teknikleri,hareketleri,süslemeleri ve çalınması kolay ama güzel duyulan soloları yazarsanız mutlu olurum teşekkürler.
 19. Bağlamacıların gitar ekipmanı kullanması.

  Bana çok garip geliyor ya. Lesli mesli falan. Bilmiyorum ırkçılık mı ama bir yakınımın düğününde bi bağlamacı boss gt100 kullanıyordu biraz rahatsız oldum. Buradan bağlamacı arkadaşlardan özür diliyorum.
 20. Megadeth Rust in Peace Tonu

  Lead tonu için nasıl bir setup dizmeliyim? Hangi efektleri kullanmalıyım? Dean Angel Of Deth mi Jackson King V ile mi daha iyi Megadeth tonu çalarım?
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler