Arama sonuçları

 1. İstanbul Sahne grubu için deneyimli bas gitarist arıyoruz

  Bursada kurduğumuz sahne grubumuz için 18 26 yaşları arasında deneyimli bir bas gitarist arıyoruz. Tarzımız genellikle türkçe rock, metal , punk coverları olacaktır. İlgilenen arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.
 2. Gitar Üzerinde Emprovizasyonu Geliştirebilmek İçin Kitap Önerisi

  Arkadaşlar selam. Sistematik olarak üstünden çalışabileceğim doğaçlama yeteneğini geliştirecek bir gitar metodu önerilerinizi bekliyorum. Türkçe-İngilizce farketmez.
 3. Archspire - Involuntary Doppelgänger(Guitar Solo Cover )

  Bikaç ay uğrastıktan sonra sonunda kaydı aldım beğenirseniz sevinirim 🙃🙃🙃
 4. referans monitöründe sadece si ve do notalarında bozulma

  merhabalar ge 250 cihazımdan xlr girişiyle m audio bx5a monitörüne girdiğimde saçma bi şekilde mi ve la tellerindeki si ve do notalarına palm mute yaptıgımda monitörden aşırı baslı uğultulu bi ses geliyor bunun sebebi ne olabilir monitörü yeni almıştım sizce geri vermeli miyim? buradan...
 5. Prosesörle kullanmak için referans monitörü tavsiyesi

  Arkadaşlar selam mooer ge250 prosesörümle kullanmak için 1000 1500 tl arası referans monitörleri bakıyorum aynı zamanda demo kaydederken de kullanmayı düşünüyorum .Şu iki cihaz arasında kaldım M-Audio BX5 D3 Hoparlör 100 Watt Nearfield - Referans Monitör Mackie CR3-X 3 Inch Multimedia Stüdyo...
 6. Köprüden Kaynaklı Tel Kopması

  Gitarım string thru bi gitar 2 seferdir mi telini 17. tel hizasından koparıyorum sizce köprüden mi kaynaklı yoksa ben de mi bi sıkıntı var ,köprüden kaynaklıysa ne yapmam gerekir?
 7. Sesin Kayıtta Kötü Çıkması

  2 3 yıldır gitar çalıyorum. Amfiyi telefonu kullanarak mikrofonladığımda cidden çok kötü geliyo ses bazen kendimden kuşkulanıyorum.Palm mute yaptığım notalar bazen duyulmuyo bile .Normal çalarken gayet güzel geliyo ses.Sizce sıkıntı ne ,nasıl bir mikrofon almalıyım.Yoksa sıkıntı bende mi ?
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler