Arama sonuçları

 1. Gutemensch

  Emektar Turkrock.com Üyeleri

  bazen ergenlikte yazdığım şeyleri okuyup utanayım diye, google a turkrock ve kullanıcı adımı yazarak, wayback machine ile mesajlarımı buluyordum. bakıyorum ki tüm mesajlar geri gelmiş, bir arayayım dedim ne zaman yayına girdi site diye, bulamadım herhangi bir duyuru. olur da benim gibi şansa...
 2. Gutemensch

  Dublaj Rezaleti

  Arada eskiyi hatırlatacak bazı ataklar olmuyor değil. Crysis`deki seslendirmeler harika olmasada, en azından birileri seçilmiş ve yaptırılmış. O kalitede grafikleri türkçeyle izlemek gayet tatimn edici. tavsiye ederim.
 3. Gutemensch

  Karapaks

  Yakın zaman içerisinde çıkılcak bir sahne var mıdır? İnternette arandım bir süre, geçmiş konser tarihlerinden başka bir şey bulamadım. Nerdesin Karapaks? :)
 4. Gutemensch

  MP3 Player

  NW serisinin bir çoğunda ses Avrupa Birliği Ses Standartlarına uygun olarak alçaltılmış. Japonya veya Amerika da üretilenlerde bir problem yok bu şekilde. Ve bunu maalesef yükseltemiyoruz. NW serisi tasarım olarak çok iyi fakat sesini dinlemeden almayın, ve bir öneri daha; içine sadece kendi...
 5. Gutemensch

  Karapaks

  Samsun da Karapaks deyince genelde "hö" denildi, İstanbullardan isteterek edinebildim. Beklediğime değmiş mi tam olarak cevap veremeyeceğim, 307 kere daha dinlemem gerekiyor. Müzik ve Karanlık için teşekkürler gerçekten ihtiyaç vardı.
 6. Gutemensch

  Dublaj Rezaleti

  Teşekkürler, Buzlukola.
 7. Gutemensch

  MTV Türkiye

  Şu an kabloludaki yayında gördüğüm kadarıyla sadece altyazı var. Dirty Sanchez ve gibileri devam ediyorsa eğlenceli olabilir izlemesi.
 8. Gutemensch

  Karapaks

  Umudu kesmelimiyiz?
 9. Gutemensch

  Amatör çizerler buyrun buraya...

  Beklerim. :? http://www.deviantart.com/deviation/30497803/
 10. Gutemensch

  Susam Sokağı

  Kabloluda D Plus`da (Kanal D) reklamını D Çocuk`da yayınlanacak diye gördüm.Ama D Çocuk nerdedir bilemiyorum.Nostalji için iyi olabilir bana reklamı bile yetti.
 11. Gutemensch

  Jean-Auguste-Dominique Ingres

  İngres`le kıyaslamak baya haksızlık olmuş adama.)
 12. Gutemensch

  Bir Demet Tiyatro

  Şu an itibari ile Atv de görünmekte.Yayın akışına bakarsak her gün 00.00 da var(Salı hariç).İzlemek isteyenlere duyrulur.
 13. Gutemensch

  Robin Williams

  Geçen seneki Altın Küre`de konuşmasını ve kısa bir özgeçmişini (Mork&Mindy`den Insomnia`ya kadar) içeren türkçe altyazılı videosunu bu linkten indirebilirsiniz. 14:32 dk. 26 Mb. http://rapidshare.de/files/22858574/Robin_Williams_Alt__305_n_Kuere.wmv.html
 14. Gutemensch

  Aşkı En iyi tanımlayan filmler

  Gerçektende etkileyiciydi.Dünyevi olmayan şeyler daha iyi yansıtıyor sanırım.
 15. Gutemensch

  Engin Günaydın

  Zaga`daki "Tolat" ve "Mehmet Hemir" tiplemelerinin haftada bir izlenmesi gerekir.)
 16. Gutemensch

  Asosyallik

  Küçük bir şehirdeyseniz geceleri her zaman asosyaller için.Ne insanlar var, ne kokuları var.Biraz rüzgar var,ağaçlar var bir kaç da uyanık serçe var.Eminim ki yapmadığınız birşey değildir yinede tavsiye olunur.
 17. Gutemensch

  Karapaks

  20 saniyelik albüm çıkarsanız onu bile alırım.Hadi bekletmeyin artık.)
 18. Gutemensch

  Da Vinc Işifresi

  Sinema da izlenmeye değmeyecek bir film, ben gidilmesini tavsiye etmem.Gereğinden fazla uzun olmuş, aham şaham bir oyunculuk yada görsel bir kurgu yok.Vcd de falan izlenebilir.
 19. Gutemensch

  sensible soccer

  Az paramı yemedi bu oyun, 1 saatlik öğle arasında bile sezon yapma girişimlerim olurdu.Kavisli vurucam diye kolla birlikte sağsol yapardım.Menülerini ise gördükçe ısırasım gelir. :D
 20. Gutemensch

  silent hill

  Ne zaman gösterime girecek, girdi mi artık çok mu geç anlamadım ki?
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler