Arama sonuçları

 1. Hakan Baysal

  Kelepir İlanlar

  Özellikle mini rectifier ilanları fiyatlarına göre kıyaslayınca fiyat cazip gibi geliyor. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-mesa-dual-recrifier-1064607798/detay
 2. Hakan Baysal

  sap temizliği

  Limon yağı yerine bebek yağı öneren olmuştu rosewood klavye için ama akça ağaç için hafif nemli bez dışında bir şey kullanmamanızı tavsiye ederim.
 3. Hakan Baysal

  sap temizliği

  Sapı akça ağaç ise limon yağı karartır. Hafif nemli bez iş görür.
 4. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Hay ben o '59 model Les Paul'ü yapan lüthiyeyi doğuran ebenin mezun olduğu okulun taşına harç döken kalfanın... Neymiş bu Gibson düşmanlığı be 🤣🤣 sizi gidi double cut'çılar sizi 🤣🤣
 5. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Sevmeyin üstadım, benim kalbim ona yeter 🤣🤣
 6. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Geçen gün aldığım Tribute modelden 2 örnek vermek gerekirse, istendiğinde yüksekliği ayarlanabilir üst eşik(1.foto) ve son perdelere erişim kolaylığı için dizayn edilmiş sap-gövde birleşim yeri inovasyon anlamında sayılmaz mı?
 7. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Fiyat olarak 3000$ üzerindeki rakamlar bana göre de saçmalık. Güncel 12.000$ civarında gitar fiyatları ise aptalları soymaktan başka bir anlam ifade etmiyor.
 8. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Tolga Hocam, mesela Ltd sapın darbe kaynaklı kırılmasına karşın neler yaptı? Gibson bazı modellerinde sap ve baş bölümüne dayanıklılığını arttıracak eklemeler yaptığı modeller üretmişti. Akord probleminde hem fikiriz. Epiphone'da da aynı durum söz konusu.
 9. Hakan Baysal

  Gibson batıyor mu?

  Neden hocam?
 10. Hakan Baysal

  Abartı Ilanlar

  Şöyle ilan veren birine ciddi alıcı gibi gitsek. Biri alıcı olsun, 3-4 kişi de ıslak odunla erketeye yatsa, pazarlığın ortasında erketedekiler hurra diyip 10 vurup tek saysa nasıl olur 🤣
 11. Hakan Baysal

  Akustik Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Bakım zamanı Epiphone Hummingbird Pro Ibanez PF2MH-OPN
 12. Hakan Baysal

  elektro gitar önerisi

  Stüdyoda neck ve bridge için(her ikisi için ayrı) toplam 2 ton 2 volume potansı, specialda ise hem neck hem de bridge manyetiklerini kontrol eden tek ton, tek volume potansı mevcuttur.
 13. Hakan Baysal

  Abartı Ilanlar

  Ben de plaj gitaristiyim normalde. Öyle açıklama mı olur leyn 🤣
 14. Hakan Baysal

  Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  Olabilir, ama önceliğim katana Librarian 😊 Tanıtım değil de kullanıcı deneyimi diyelim. Sonuçta sübjektif görüşlerimi aktarıyorum içeriklerde
 15. Hakan Baysal

  Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  @jinop'la bir Gibson Les Paul alışverişi yaptık. Ayrıca Fender Stratocaster gitarını da satıyor. Hocam güzel muhabbet, bira ve dostluk için çok teşekkür ederim.
 16. Hakan Baysal

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Eşimin evlilik yıl dönümü hediyesi 😍 Gibson Les Paul Tribute High Performance 2017 Mevcut modifikasyonlar : Seymour Duncan Alnico II Slash, Gotoh SG301 tuner ve ABM 2504c pirinç köprü. Arada olan takasa giden benim ilk göz ağrım Epiphone'a oldu.
 17. Hakan Baysal

  Eşik Açılması

  İzmir'de tamiri için 800 istedi bir gitar tamircisi. Geçen gün Büyükadaya gelirken yanımda getirip yakın bir arkadaşıma yaptırdım. Sorun bir parça kabartma tozu ve yapıştırıcı ile çözüldü. Az önce denedim akord tutuşu harika oldu.
 18. Hakan Baysal

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Hadi bakalım gönlüne göre güzel olur umarım 👍🤟
 19. Hakan Baysal

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Güzel gitar 👍 Ama nedense Honey burst rengini Gibson'a daha çok yakıştırıyorum. Ltd'nin Black Satin rengi daha çekici buluyorum.
 20. Hakan Baysal

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Neyse Allah'tan 15.yılı devirdiğimiz dün bana Gibson için yol verdi. Kısmetse elime geçince hafta içi paylaşacam 😊 Arada olan benim ilk göz ağrım Epiphone'a oldu. Kapora olarak Gibson sahibine bıraktım. Şehir dışında olacağım için 'evde boş duracağına al kullan içine sinsin' dedim.
Üst