Arama sonuçları

 1. R

  schecter gitarlar hakkında

  2006 dan beri kullanıyorum. yurtdışından getirtmiştim. modeli diamond series - omen extreme. üzerine gitar tanımıyorum:)
 2. R

  Ibanez SZ serisi..

  arkadaşlar bir schecter kullanıcısı ve birçok gitar denemiş bir insan olarak schecter'den0 başka gitar tavsiye etmiyorum:)
 3. R

  TENN - modern rock (Ankara)

  konserimize gelen ve gelmek isteyipte gelemeyen tüm dostlarımıza yürekten sevgiler...
 4. R

  TENN - modern rock (Ankara)

  Bu arada bizden önce sahnede GOLDEN RATİO olacak. Onları da keyif ile izleyeceğinizden eminim.
 5. R

  TENN - modern rock (Ankara)

  Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Konserde kendi bestelerimizi ve yabancı coverları seslendireceğiz. Yakında farklı şehirlerde de konserlerimiz olacak. Bizi dinleyen ve gönül veren herkese teşekkürler.
 6. R

  TENN - modern rock (Ankara)

  24 haziran salı GETTO' dayız. TENN seven herkesi bekleriz...
 7. R

  TENN - modern rock (Ankara)

  TENN Menajerligini Caglar TAVSANOGLU 'nun ustlendigi, 2006 yilinda kurulan, elemanlarinin hepsinin Ankara 'li oldugu bir modern/alternatif rock grubudur. 2006 senesinin kis ayinda Vedat Cihan ENGIN, Oguz ALTA ve Eren MALCOK tarafindan kurulan gruba daha sonra Ozan YILDIRIM son olarakta Gokhan...
 8. R

  M-Audio ses kartına mixer bağlama

  selam dostum. bende de aynı ekipman var. ama kayıt yaparken kaydettiğim kanala diğer kanallardaki sesler de karışıyor. me_thus un dediği gibi yapmıştım ben de ama benim istediğim genel sesi de gitarı da mixerden kontrol etmek. acaba bilen var mı. bütün kablolar mixere bağlıyken kayıtta diğer...
 9. R

  Nükleer Başlıklı Kız

  kardeşlerim sabırla bekliyorum sizleri. yeni parçalarınızı merak ediyorum. berkay bir parça dinletti geçenlerde ama acele edin. çok bekleyeniniz var. iyi yerlerde görmek istiyorum artık sizi.
 10. R

  Nükleer Başlıklı Kız

  kardeşlerim tebrik ederim. gelen yorumlar harika. ama ben beste beklerim. beste severim. bırakın artık cover yapmayı. eminim çok iyi besteler yaparsınız. hepinizde o potansiyel var. başarılarınızın devamını diliyorum. Eren Malçok www.grupmaca.rockmekan.com
 11. R

  Trio Party - Ankara

  arkadaşlar konserinize geldim ben gerçekten böyle bir konser görmedim ankarada. çok başarılı. gerçekten tebrik ederim. başarılarnzn devamını diliyorum.
 12. R

  Raven Woods

  vokaliste hayran kaldım...
 13. R

  Raven Woods

  albümü çok beğendim çok kral olmuş konserlerinizi bekliyoruz...
 14. R

  Washburn Gitarlar ve Yanürünleri?

  alınabilecek en kötü gitar wasburn dür.
 15. R

  The Kabaktadı(Alternatif) - Ankara

  ayrıca gerginliğe de gerek yok. maresalx arkadaşmada çok teşekkür ederim bize bu sayfayı açtığı için. yoksa bizim bişey yapacağmz yoktu.bizi dinleyen ve destekleyen arkadaşlarada ayrıca teşekkür...
 16. R

  The Kabaktadı(Alternatif) - Ankara

  arkadaşlar ben grubun gitaristi eren. yorumlarnız için çok teşekkür ederim.
 17. R

  Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

  selam eren'cim ben eren. hayrlı olsn. inşallah daha iyilerini yaparsn. başarılarının devamını dilerim...
 18. R

  grup maça

  basçımız hakkında konuşan arkadaşım... bizim basçımıza laf söyleyebilmen için ilk önce bi onun konumuna gelmen gerek. seviye falan bakımından hani.
 19. R

  grup maça

  basçımız zaten müziğini fazlasyla iyi yapıyor.
 20. R

  PlanB [Pop/Rock] - Ankara

  ailecek ve severek dinliyoruz."geçici"bascıları arkadaşım olur zaten.Yalnız bazı parçaları zorla sevmeye çalışsamda bir türlü beceremiyorum.Hay aksi şeytan:)
Üst