Sorgu için arama sonuçları: *

 1. darKGuitarisT

  Maledictory / Cenotaph / Walk The Nite - Bursa Konseri 24.02.2023

  Bursalı Blackened Death Metal grubu Maledictory evinde Ankaralı köklü Brutal Death Metal grubu Cenotaph ve yeni yüz Deathcore grubu Walk the Nite'ı ağırlıyor. 24.02.2023 Cuma akşamı Bursa KA Bar'da gerçekleşecek bu konsere herkesi bekliyoruz!
 2. darKGuitarisT

  Omerta / Lamb of God Tribute

  Türkiye'de uzun zamandır Tribute grupları sahne almakta ve hakkıyla yapan gruplar çokça takdir edilmekte. Uzun süredir piyasa araştırmam sonucu Lamb of God'un Türkiye'de çok fanı olmasına rağmen dinleyicilerin bir festival veya bar da dinleyebilecekleri tribute grubu olmadığını gördüm. Birçok...
 3. darKGuitarisT

  Lamb of God Tribute grup ismi önerisi

  Omerta ile ilgili çok araştırdım tribute grubu vs çok göremedim ama tabi hem Log'un şarkısı hem de Omerta yasası vs olduğundan dolayı youtube veya google'ladığın zaman bir hayli sonuç çıkıyor. Deniyoruz bakalım umarım güzel olur :)
 4. darKGuitarisT

  Lamb of God Tribute grup ismi önerisi

  Omerta olarak koyduk. Takip etmek isteyen olursa Instagram : @omertalogtribute Destekleriniz için şimdiden teşekkürler!
 5. darKGuitarisT

  Lamb of God Tribute grup ismi önerisi

  Şarkı isimlerini düşündüm. Ashes of the wake'e ithafen Phoenix ismi nasıl olur sizce ?
 6. darKGuitarisT

  Lamb of God Tribute grup ismi önerisi

  Merhabalar, Uzun uğraşlar sonucu hep yapmayı planladığım ana grubumun yanındaki 2. projem LOG tribute olayını hayata geçiriyorum. Grup tamam . Provalar tamam . Tek eksiğimiz isim kaldı. Sizden Lamb of God tribute grubuna gidebileceğini düşündüğünüz ve mümkünse başka o isimde grup olmayan...
 7. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  Milyonfest Metalkamp 'ta sahne aldık aksilikler olsa da gerçekten inanılmaz keyif aldık. Gelen ve bizle eğlenen herkese teşekkürler.
 8. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  19.02.2022 'de Rotting Christ ile İzmir'de konser vereceğiz. Tüm metal müzik severleri bekliyoruz.
 9. darKGuitarisT

  Rotting Christ & Maledictory İzmir Konseri

  Dünyaca ünlü müzik grubu Rotting Christ'in 2022 yılındaki ilk konseri 19.02.2022 İzmir Hangout PSM Sahne Cure 'da Bursa'lı death metal grubu Maledictory ile sahne alacak. Biletler Bubilet üzerinden satışta.
 10. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  İlk teklisini siz metal müzik severler ile paylaştık. Umarım beğenirsiniz. https://www.sptfy.com/9oLL https://maledictory.bandcamp.com Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
 11. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  https://www.facebook.com/profile.php?id=1086036621598331&ref=br_rs
 12. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  http://www.pasifagresif.com/2019/03/bursali-yeni-grup-maledictory-yeni-ep-haberini-verdi/ PasifAgresif'te çıkan haberimiz.
 13. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  Görüklede gerekli kitle gelir mi gelmez mi diye endişe içinde olduğumuz için merkezde yapıyoruz genelde. Şarlo ile görüşmelerimiz oldu ama ne denli kitle olur bilemedik. 2 Şubat FSM Hayal Kahvesi 10 Şubat Highout konserimiz oldu.
 14. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  7 Nisan Kocaeli 262 Live , 28 Nisan İzmir Güzel Bahçer RiderFest kesinleşen konserlerimiz bekliyoruz!
 15. darKGuitarisT

  Maledictory / Bursa

  Bursa'da uzun uğraşlar sonucu grubumuzu oluşturduk. Bestelerimiz ve cover çalışmalarımızla konserlerimize başladık. Death metal ie deathcore 'u harmanladığımız şarkılarımızın konser görüntüleri için sayfamızı ziyaret edebilir instagramdan bize destek olabilirsiniz...
 16. darKGuitarisT

  Murat Akça

  Çalışmalarını beğenerek takip ediyoruz! Adamsın Murat!
 17. darKGuitarisT

  Maledictory ( Death Metal / Deathcore ) - Bursa

  Bursa'da henüz çiçeği burnunda bir grubuz. Ufak çaplı bir teaserimiz var. Sayfamızı da yeni açtık. Destek olmak isteyen paylaşıp beğenirse sevinirim. Maledictory | Facebook
Geri
Üst