Sorgu için arama sonuçları: *

 • Kullanıcılar: aluk4
 • Sırlama tarih
 1. aluk4

  Blues Jr'dan Mesa Soundu Almak

  Blues J. ile SUHR RİOT Mesa tonları yakalamak için çok ideal. Hatta kendi Riot'umu bu aynı mesa tonu diye satmıştım..:)
 2. aluk4

  Izmirde Perde Tesviyesi Yapacak Usta Ve Truss Rod Hakkinda Sorularim Var

  Merhaba. Perde tesviyesi iki defa "Erkan Sızarlar" a yaptırdım, her ikisinde de çok memnun kaldım. Hatta iki defa perde söktürdüm, bir defa da perdesiz gitara perde çaktırdım hepsinden memnun kaldım.
 3. aluk4

  Bend Yaparken Et Ile Tırnağımın Arası Açılıyor Yardım!

  - Teller çok yüksek olduğu vakit, bend yapıldığında üstte kalan teller bend yapan parmakta et ile tırnak arasına girebilir. Telleri uygun seviyeye düşürmek gerekir. - Yine bend yapan parmak klavyeye çok paralel tutularak tel alttan ittirilmemeli ve ayrıca 'tunckk' nın da dediği gibi parmak...
 4. aluk4

  Fret Önerisi

  'Jescar' tavsiye ederim. Sadece fret üzerine çalışan bir firma. Yabancı forumlarda da jescar kullanan kullanıcılar çok memnun olduklarını söylüyorlar. John Petrucci nin kullandığı fretler de bunlar. Hatta tam olarak şu : https://www.jescar.com/?product=fs47104-s-stainless-steel-25-piece-set...
 5. aluk4

  Crybaby Gcb95 Vs Morley Bad Horsıe1-2

  Drive soundlarında morley daha verimli. Bad horsie 2 sahibi idim, satıp 1 ini aldım. Yandaki switchi hiç kullanmadığım gibi birde ayağıma takılıp duruyordu. Bu arada gcb 95, 535q, 95q, bad horsie 1-2, morley mini wah ve en son fulltone clyde deluxe kullanan biri olarak nacizane yorumumdur.
 6. aluk4

  Bu Videodaki Amfi Nedir?

  http://www.tubeampdoctor.com/en/shop_Amp_Kits_Cabinets_AMP_Kit_Blackface/Blackface_Deluxe_Rev_AB763_Style_Amp_Kit_3406 bunun gibi mesela..
 7. aluk4

  Bu Videodaki Amfi Nedir?

  Evet DeVille ye çok benziyor ama emin olmak çok zor. Fender amplilerin tarzı boş cabinet satan çok firma var. Boş kabin + butik ampli olabilir. Aynı fender gibi gözüküyor onlarda.
 8. aluk4

  Amt Ss-11 Preamfi

  Bende kullanıyorum ss-11. bende kabin simülatörünü kullanmayı pek tercih etmiyorum. Kabin simülatörünü kapatıp ss-11 den palmer Pdi-09 kabin simülatörüne giriyorum, ordan mixere yolluyorum. Daha iyi bir sonuç oluyor.
 9. aluk4

  Pera Müzik Güvenilir Mi ?

  Benim pera ile ilgili bir tecrübem yok ama uzun süredir müzik için alış-veriş yapan biri olarak nacizane tavsiyem ilk önce ürün sonra parası. Ver ürünü al parayı. İndirim almak uğruna, olmayan ürünü ^^1 ayda gelir kesin ^^ laflarına kanıp parasını peşin vererek sipariş edip 6 ay beklediğim çok...
 10. aluk4

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Fender Hot Rod güzel seçim bence.. Şahsi fikrim kendime alsam 3.seriyi değilde ilk çıkan ve USA olan hot rod deluxe tercih ederdim. 350-400 dolar aralığında ebay den rahat bulabilirsiniz.
 11. aluk4

  yok maalesef çok oldu satılalı

  yok maalesef çok oldu satılalı
 12. aluk4

  Ibanez Tsa 30 Combo Amfi

  Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Hem boosterı hem kanallar arası geçiş 2 yollu bir footswitch ile kontrol edilebiliyor. Dediğiniz gibi vintage tonlar alabileceğiniz bir ampli. Blackstar ile çok zıtlar. Aynı kategoride değiller ben ton olarak ibanezi tercih ederim.
 13. aluk4

  Ibanez Tsa 30 Combo Amfi

  İbanez tsa 30 sahibiyim..Sahnede kullanıyorum ara ara..ampli 2 adet 6l6 3 adet 12ax7 tüpe sahip. 6l6 kullanılması birazda boyut olarak blues junior a göre büyük olması hacim kazandırmış ampliye. Ton olarak gayet tatmin edici bence karakter olarak fender amplilere benziyor. Arkadaşım blues junior...
 14. aluk4

  Mydukkan.com'dan Gitar Alacaklar Dikkat!

  7 gün içinde gitarı iade ediniz..bu sizin yasal hakkınız..eğer gitarı iade almak istemez yahut ücretini iade etmezlerse hakem heyetine başvurunuz. Bu konularla ilgili emsal kararlar var. Bizzat mağazadan alınan bir klasik gitar boyalı olduğu gerekçesi ile 7 gün içinde geri verilmek istendi...
 15. aluk4

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-
 16. aluk4

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-
 17. aluk4

  Fender Strat Için Manyetik Alıcam, Yardım..

  texas special manyetikler güzel..sıcak tok tonlar için ideal..stevie ray vaughan tonları yakalanmaya çalışılmış manyetik seti..basları net ve güçlü, çıkışları güçlü..
 18. aluk4

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-
 19. aluk4

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-

  fulltone fulldrive 2 -350 tl-
 20. aluk4

  Fulltone fulldrive 2 - 350 tl -

  Fulltone fulldrive 2 - 350 tl -
Geri
Üst